Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új kapcsolatom van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatom van, mégis sokszor gondolok a volt férjemre, akivel én szakítottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesen, érettségi utáni nyáron ismertem meg egy buliban a későbbi férjemet. Vonzó arc, kidolgozott test, lehengerlő szöveg jellemzi, úgy éreztem megütöttem vele a főnyereményt. A családja révèn nagyon gazdagok, születesnapomra, névnapomra mindig elvitt valahova üdülni (Cannes-tól Kínáig számtalan helyen jártunk). 20 évesen feleségül mentem hozzá, madarat lehetett volna velem fogatni, annyira boldog voltam, a világ legszerencsésebb emberének éreztem magam, hogy találkoztam vele. Házassagunk 4. évében váratlanul felmerült egy egészségügyi problémám, ami hosszas kórházi kezelést, majd otthoni regenerációt igényelt. Sajnos felszedtem a hónapokig tartó mozgáshiány miatt 7 kg-ot, a korábbi bombatestemet felváltotta a "van mit fogni rajta". Innentől kezdve elkezdett piszkálni a súlyommal, bármilyen problémáért engem okolt, a meglepetésekből is jelentősen visszavett, sokszor elutasított, ha szexelni akartam. Az önbizalmamat teljesen elvette, elhatároztam, hogy 25 évesen fiatal vagyok még ahhoz, hogy életem végéig boldogtalan legyek, így szakítok vele. Válás előtt bevallotta, hogy (24!) nővel megcsalt a kórházi tartózkodásom alatt. Elköltöztem tőle a szüleimtől kapott lakásomba (19. születésnapomra vették, addig bérbeadtam), férfiakról hallani sem akartam egy darabig. A véletlennek köszönhetően, az elromlott klímám kapcsán ismertem meg a jelenlegi párom. A tenyerén hordoz, figyel rám, nagyon hosszasan szoktunk beszélgetni egymással a közeli parkba való sétálás közben vagy főzés során, úgy érzem, hogy révbe értem mellette. Külsőleg átlagosnak mondanám, nem az a tipikus szépfiú. 11 hónapja vagyunk együtt, nálam lakik, tegnap megemlítette, hogy a koronavírus megszűnése után szeretne majd eljegyezni és később elvenni. Ezzel kapcsolatban felemás érzeseim vannak: nagyon nagy boldogsággal töltene el, másrészt egyre többször jut eszembe a volt férjem (Insta sztorijait és posztjait szoktuk egymásnak nézni). A párom anyagilag sokkal rosszabbul áll, kevesebbet keres nálam, egy egyszerű szakmunkás (nem nézem le emiatt!). Én kapok a szüleimtől havonta egy bizonyos összeget is. Bizalmatlan vagyok, hogy nem csak ki akar-e ezzel használni, hogy mellettem egy nagyon jó életszínvonalon tud élni. Volt férjemmel is egyre jobban szeretnék találkozni, hátha saját szájából hallgatnám, hogy megváltozott és megbánta az egészet. Sokszor nosztalgikus érzesek fognak el, hogy mi volt mondjuk 3 éve ilyenkor.

2020. szept. 11. 15:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig nem vagy erett, en nem sietnek a hazassaggal, insta storyt nezegetni az exnel akkor sem normalis szerintem ha nem csalt meg.
2020. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Ramos ökle ***** válasza:
94%
Hagyd ezt a srácot. Talál majd jobbat, nem olyat, aki a rosszat kívánja vissza. Tényleg hagyd, jobban jár.
2020. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Minden volt barátom insta sztoriját meg szoktam nézni (előtte 3 kapcsolatom volt), ahogyan az általanos iskolai, középiskolai osztálytársakét, egyetemi csoporttársakét munkatársaimét, rokonaimét és még sorolhatnám. Nem jelent semmit, szimpla kíváncsiság, hogy kivel mi történik.
2020. szept. 11. 16:11
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem írtam olyat, hogy újra összejönnék vele, egyszerűen csak szeretném rajta látni, hogy megbánta amiket tett velem. Szakítás kizárt, nagyon szerelmes vagyok a mostani páromba.
2020. szept. 11. 16:13
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az exed, ne nézegesd a képeit, ne ábrándozz róla, különben sose fogsz teljesen leszakadni róla, és addig kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatod se lesz!
2020. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha te azt gondolod, hogy ő le akar hútni, akkor minek vagy vele?! Ha nem bízol benne ilyen téren, akkor kár itt bármi kapcsolatról beszélni.

A volt férjed meg tiltsd le a p.ba mert csak feleslegesen mérgezed magad vele.

2020. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem írtam olyat, hogy újra összejönnék vele, egyszerűen csak szeretném rajta látni, hogy megbánta amiket tett velem."

Nem fogja megbánni, teljesen feleslegesen pazarolod az időd és az energiád egy olyan dologra, ami soha nem fog megtörténni. Ha valóban elégedett vagy az életeddel, akkor ennek egyáltalán nem kéne foglalkoztatnia.

2020. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem váltunk el haragban a történtek ellenére, én teljesen elengedtem mára a dühöm iránta. 3 hónapja van új barátnője, akit felvállal a neten is, szurkolok nekik, hogy tartós legyen a dolog. Senkit nem tiltottam még le, azt sem, aki fél éve naponta küld üzenetet messengeren és nem érti, hogy nem, nem akarok vele ismerkedni. Nem a volt férjemet fogom letiltani, akivel örökre összeköt minket 7 év és számos emlék.
2020. szept. 11. 16:52
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ex férjed valószínüleg csak bántani akart, mert válni akartál tőle, azért mondta, hogy ennyi nővel csalt meg. Ne foglalkozz vele, inkább örülj, hogy megszabadultál egy ilyen féregtől, aki képes volt még egyet beléd rúgni.

Ha szereted a mostani párodat, akkor ne foglalkozz azzal, hogy miért is van veled, hacsak nem ad rá indokot. Szeresd és próbalj boldog lenni vele, de ne nézegesd az exedet, mert csak magadat mérgezed vele.

2020. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg megtörténtek, megmutta a lányokkal való üzenetváltásait is.
2020. szept. 11. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!