Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Új kapcsolatom van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatom van, mégis sokszor gondolok a volt férjemre, akivel én szakítottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 évesen, érettségi utáni nyáron ismertem meg egy buliban a későbbi férjemet. Vonzó arc, kidolgozott test, lehengerlő szöveg jellemzi, úgy éreztem megütöttem vele a főnyereményt. A családja révèn nagyon gazdagok, születesnapomra, névnapomra mindig elvitt valahova üdülni (Cannes-tól Kínáig számtalan helyen jártunk). 20 évesen feleségül mentem hozzá, madarat lehetett volna velem fogatni, annyira boldog voltam, a világ legszerencsésebb emberének éreztem magam, hogy találkoztam vele. Házassagunk 4. évében váratlanul felmerült egy egészségügyi problémám, ami hosszas kórházi kezelést, majd otthoni regenerációt igényelt. Sajnos felszedtem a hónapokig tartó mozgáshiány miatt 7 kg-ot, a korábbi bombatestemet felváltotta a "van mit fogni rajta". Innentől kezdve elkezdett piszkálni a súlyommal, bármilyen problémáért engem okolt, a meglepetésekből is jelentősen visszavett, sokszor elutasított, ha szexelni akartam. Az önbizalmamat teljesen elvette, elhatároztam, hogy 25 évesen fiatal vagyok még ahhoz, hogy életem végéig boldogtalan legyek, így szakítok vele. Válás előtt bevallotta, hogy (24!) nővel megcsalt a kórházi tartózkodásom alatt. Elköltöztem tőle a szüleimtől kapott lakásomba (19. születésnapomra vették, addig bérbeadtam), férfiakról hallani sem akartam egy darabig. A véletlennek köszönhetően, az elromlott klímám kapcsán ismertem meg a jelenlegi párom. A tenyerén hordoz, figyel rám, nagyon hosszasan szoktunk beszélgetni egymással a közeli parkba való sétálás közben vagy főzés során, úgy érzem, hogy révbe értem mellette. Külsőleg átlagosnak mondanám, nem az a tipikus szépfiú. 11 hónapja vagyunk együtt, nálam lakik, tegnap megemlítette, hogy a koronavírus megszűnése után szeretne majd eljegyezni és később elvenni. Ezzel kapcsolatban felemás érzeseim vannak: nagyon nagy boldogsággal töltene el, másrészt egyre többször jut eszembe a volt férjem (Insta sztorijait és posztjait szoktuk egymásnak nézni). A párom anyagilag sokkal rosszabbul áll, kevesebbet keres nálam, egy egyszerű szakmunkás (nem nézem le emiatt!). Én kapok a szüleimtől havonta egy bizonyos összeget is. Bizalmatlan vagyok, hogy nem csak ki akar-e ezzel használni, hogy mellettem egy nagyon jó életszínvonalon tud élni. Volt férjemmel is egyre jobban szeretnék találkozni, hátha saját szájából hallgatnám, hogy megváltozott és megbánta az egészet. Sokszor nosztalgikus érzesek fognak el, hogy mi volt mondjuk 3 éve ilyenkor.

2020. szept. 11. 15:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te szerelmes, bármennyire állítod is. A volt férjedbe vagy beleesve, mert jobb pasi a férjednél.

Hát ez van.:(

2020. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Tipikus kapcarongy/labtorlo vagy.. A volt férjed meg is törölte a lábát beléd (megmutatta, h kikkel csalt meg és hogy mit beszélt velük).

Tényleg ennyi vagy csak?...

Szállj le földre. Ne kergess illúziókat.

Igy jártál, de csak azért, h tanulj. De te nem tanulsz... Még mindig azt hiszed, amit szeretnél hinni. A valóság más.

Lépj túl az exen, de úgy, h több legyél. Tanuld neg a leckéd!!!

2020. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Elolvastátok, amit eddig írtam? Még egyszer leírom, hogy nem akarok már tőle semmit. Szívesen találkoznék vele négyesben, hogy megtudjam az eltelt idő óta az élete alakulását. A jelenlegi páromba pedig igenis szerelmes vagyok, csak a csalódás óta óvatosabb.
2020. szept. 11. 17:22
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

Szard már le a volt férjed.


Igen, nem normális dolog hogy követed instán és tartanád még vele a kapcsolatot. Pont a 7 közös év miatt nem, amin túl kellene lépned. Nem egészséges dolog tartani a kapcsolatot az exeddel.


Örülj, hogy soha nem kellett és kell majd aggódnod a pénzért. Egyszer próbáld ki milyen havi 200 ezerből megélni úgy, hogy mellette még albérleti díjat is kell fizetned valakinek. Így élnek az országban milliók, neked nagyon jó dolgod van.

2020. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Elolvastam... Még mindig kapcarongy vagy. Mit akarsz tőle ennyi megalázás után??? Kit szeretnél te látni?? Tudod te egyáltalán? Amikor beteg lettél és annak következményei lettek sárig tiport.. Kit szeretnél látni???

Nos, várom a választ.

2020. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt a csalódást tedd a helyére, ez a lecke. De te nem. Inkább ovatoskodsz egy görény miatt...

Sürgősen csinálj vmit, az egész életed elbaxod egy ember miatt.

2020. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen csak szeretném rajta látni, hogy megbánta amiket tett velem"

Nyugi, nem bánta meg. De oks, hunyjunk szemet a nyilvánvaló tény fölött, és vegyük úgy, hogy megbánta. Mennyivel vagy ettől beljebb? Mit lendít, vagy ront ez bármit is a jövődön? Számolj le a múlttal, különben az számol le veled.

2020. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom követni ezt a gondolatmenetet!.Én minden volt kapcsolatomat lezártam,és abszolút nem tud érdekelni utánna már,hogy mit ,kit rak fel az instára,mert nem is nézem ezeket.Van saját életem,és nem tud érdekelni a másé!A jelenben élek,nem a múltban.


F

2020. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A saját jelenedben élsz #18, ez a lényeg. A kérdező a múltját teszi jelenné... Ill. egy másik ember döntését, érzését, személyiségét akarja felülírni, amihez semmi köze... Magaddal foglalkozz, a saját jeleneddel, jövőddel.
2020. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lezártam a múltam, ehhez nem szükséges az, hogy mindenhonnan töröljem vagy letiltsam. Az, hogy szeirntetek ez a megszokott, azzal nem tudok mit kezdeni, serintem ez az abormális. Nem okoz fájdalmat már egyáltalán, örülök az új kapcsolatának is. Olyan már számomra, mint egy régi ismerős, akinek örülök, ha összefutunk.
2020. szept. 11. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!