Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg valós pasik az üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg valós pasik az üzeneteket írók?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az egyik legnagyobb tárkereső oldalra. Nem vagyok jó nő, van rajtam 10-15 kg plusz, arcom sem különösebben szép. Ennek ellenére 63 üzenetet kaptam az első nap, köztük pár helyes pasitól is, hogy szívesen megismernének. Azt érzem, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Ők nem lehet, hogy valójában nem valós emberek?

2020. szept. 12. 07:59
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
70
2020. szept. 12. 19:42
 32/33 anonim ***** válasza:
74%
Az még nem olyan vészes.
2020. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a társkeresőn nagyjából 2/3 férfi, 1/3 nő van, hasonló a megoszlás. A legtöbb férfi választ sem kap üzeneteire, ezért sok nőnek írnak, abban a reményben, hogy lesz aki válaszol. Ez nem azt jelenti, hogy "bárki jó lenne nekik" illetve nem feltétlenül ezt jelenti. A nők meg kapják a sok-sok üzenetet és nem tudnak mindegyikre válaszolni, ráadásul a sok üzenet jelentős része olykor minősíthetetlen tartalmú.
2020. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!