Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg valós pasik az üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg valós pasik az üzeneteket írók?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az egyik legnagyobb tárkereső oldalra. Nem vagyok jó nő, van rajtam 10-15 kg plusz, arcom sem különösebben szép. Ennek ellenére 63 üzenetet kaptam az első nap, köztük pár helyes pasitól is, hogy szívesen megismernének. Azt érzem, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Ők nem lehet, hogy valójában nem valós emberek?

2020. szept. 12. 07:59
1 2 3 4
 11/33 Hellmano ***** válasza:
100%
Most kis naív vagy, de majd rádöbbensz, mikor találkozóra kerül a sor, hogy nem azok a férfiak lesznek, akik a képen voltak :D Meg nem is lesz találkozó... Minél előbb térj rá, hogy személyesen találkozzatok és akkor kiderül minden.
2020. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted elolvassák a bemutatkozó szöveged? Ritka ha valaki elolvassa, valószínüleg ő is tisztában van vele, hogy te egyedülálló férfi keresel, de nem nagyon érdekli.
2020. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Én mindekiét el szoktam olvasni, nem akarom pazarolni olyanra az időm, aki nagyon mást keres.
2020. szept. 12. 08:41
 14/33 anonim ***** válasza:
94%
Mert te nő vagy -_- A férfiak nagyrésze szexet keres, nem igazán érdekli őket a másik személyisége.
2020. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, mindig sírnak itt a kevésbé vonzó nők, hogy ők nem kellenek senkinek, aztán meg 1 nap alatt 63 üzenetet kapnak a társkeresőn. Akkor hogy is van ez?
2020. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
63 üzenetből 28 öreg, 50+os férfitől van, holott az adatlapomon ki van töltve, hogy melyik korosztály érdekel. A többiek az ország háta mögötti kis faluból írtak vagy nem jönnek be egyáltalán vagy van valami kizáró ok az adatlapjukon.
2020. szept. 12. 10:59
 17/33 anonim ***** válasza:
25%
Ha 63 férfi közül egy sem jó neked, akkor azért elgondolkodhatnál.
2020. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz figyelmesen olvasni, az nem az én hibám. Leírtam a korábbi hozzászólásomban, hogy 6-an szimpatikusak, a feltted levő kommentemben azokról írtam, akik nem.
2020. szept. 12. 11:15
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan jelenség is, hogy sok helyesnek tartott pasi tisztára alulértékeli magát és nem is próbálkozik jó fotóval bíró nőnél. De ez nőkre is igaz. Lehet hogy te is alulértékeled magad, valakinek meg - mindegy hogy ő jóképű-e vagy nem - bejön a fizimiskád, nem kell ezt túlgondolni. Azért ha a maradék 6-ban van számodra jóképű férfi, megkockáztathatod vele a levelezést...
2020. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Válaszoltam nekik:)
2020. szept. 12. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!