Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítanátok emiatt? Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok emiatt? Kezd elegem lenni belőle.

Figyelt kérdés
A párom elmondása szerint az egészséges életmód híve, a gyakorlatban pedig szimplán olyan alkat, aki nem hízik. Azért eljár edzőterembe egy barátjával, viszont össze-vissza zabál mindent. Nekem ezzel semmi bajom nem lenne, nekem teljesen mindegy, ez az ő dolga. Ugyanakkor engem állandóan cseszeget, beszólogat és okoskodik. Én szerencsétlenebb alkat vagyok hozzá képes (nagyon könnyen meghízok, és volt is egy balesetem, ami után kb. ágyban feküdtem hónapokig), ráadásul még inzulinrezisztenciám is van és emiatt pedig pláne nem mindegy, hogy mit eszek. Van is rajtam 10-15 kg felesleg (mikor megismert sem voltam vékony). Odafigyelek az étkezésemre, hogy mit, mikor és mennyit eszek, illetve hetente többször is eljárok sportolni, de nekem ez nem megy olyan könnyen. Ő soha nem volt ilyen helyzetben, nem is ért hozzá és ennek ellenére állandóan magyaráz, hogy szerinte mit csinálok rosszul és mit kellene változtatnom, mert szerinte csak kalóriát kell számolni, vagy még azt sem, mert mindent lehet enni, csak mértékkel. Valamint folyton azt kell néznem, hogy issza a sört, eszi a csokit, este 11-kor nekiáll pörköltet főzni nokedlivel stb., de még ebbe sem szólok bele. Viszont ő folyton tukmálja nekem és kiakad, ha valamit nem kérek és visszautasítok. Az én "egészségesebb" ételeim sem tetszenek neki, mint pl. egy köleskása vagy egy szimpla saláta, mert miért nem lehet normális kajákat enni. Persze, ő is mondogatja, hogy felszedtem pár kilót, kikerekedtem, majd le lehet adni stb., stb., de azt sem érti meg, hogy ezért tenni is kell valamit és nem zabálhatom vele a pizzát meg a jóistentudjamit a kanapén ülve.
2020. szept. 12. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős...
2020. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Elég paraszt.

Nekem olyan párom volt (amúgy ffi vagyok), aki nem engedett sportolni egyedül. Ha elakartam menni, sírvafakadt, hogy mekkora bunkó vagyok, és csak azért járok el sportolni, hogy ő rosszul érezze magát, hogy milyen kövér. A valóság az volt, hogy egy teljesen normális alkatú nő volt (165 cm, 60kg, S-es és XS-es ruhákat hordott) rajtam meg elég sok felesleg lett ami nagyrészét mellette szedtem fel. Amit most szakítás után kínkeservesen próbálok leadni.

Hogy mi ebből a tanulság? Olyan párod legyen aki nem baszogat és nem hátráltat.. Meg kell értetned vele, hogy támogasson, ne kioktasson és piszkáljon.

2020. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Én férfi vagyok, és nekem a 50kg körüli nők tetszettek világ életemben, semmi divatb*ziság meg konditerem mánis stb. Én eleve olyan nőket kerestem, aki gyárilag ilyenek, nem hízékonyak stb. Sosem csesztetnék egy lányt amiatt, hogy meghízhat, mit egyen, mit csináljon. Aki olyan alkat, az óriási kínok árán mondjuk lead 10kg-ot, de azt hosszútávon nem fogja tudni tartani.


A baj ott van, amikor "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon választunk partnert, majd hamarosan rájövünk hogy nem is tetszik, elkezdjük a magunk kedvére formálni.

2020. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Simán otthagynám...
2020. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szakítani,azért,mert nem esztek ugynúgy?

Amúgy halljátok magatokat?


Külön esztek és le van zárva a téma.Mit kell ezen fesztiválozni?Szerinted hány családban van cukorbeteg,egyéb anyagcserezavarral küszködő,vagy elhízott?

Most ezek mind szakítsonak,meg váljonak el?

Főztök külön,esztek külön.

Mindenki a magánakvaló kajákat eszi,oszt be van fejezve.

Ezt kell megbeszélni vele.

2020. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem ugyanúgy eszünk, hanem az a baj, hogy ezt nem képes elfogadni. Mindenki azt eszik, amit akar és általában külön is készítünk magunknak kaját. Engem az sem érdekel, hogy ő mit és hogyan és mikor eszik, felőlem az éjszaka közepén is nekiállhat lángosozni, csokitortával, nem érdekel. Csak az zavar, hogy ő nem tartja tiszteletben azt, hogy én másképpen étkezem és kommentálja, megjegyzéseket tesz, cseszeget.
2020. szept. 12. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

2# vagyok.

Ülj le vele szépen megbeszélni. Nem hiszem, hogy a szakításról kellene beszélni. Tudatosítsd benne, hogy egy pár vagytok, nem haverok. Támogatni kell egymást, nem baszogatni. Ha finoman jelzed neki, hogy te azt várod el, egy kapcsolattól, hogy igazi társ legyen, talán megérti, hogy ez odáig is fajulhat, hogy kirakod a szűrét.

2020. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

55 kg felett nem nők vannak hanem bálnák...


Kemény a mai világ mert nekünk is felnőtt 30 as férfiként 65-70 kg-ot kell tartanunk magunkat vagy nem kapunk partnert. Basszus éhezni kell hozza..

2020. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged egyértelmű.
2020. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!