Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal a megcsalásról. Kérdeztem megcsalna-e engem. Azt mondta ez mindenkinél benne van a pakliban. Állítása szerint eddig nem csalt meg. (több éves kapcsolat). De én elbizonytalanodtam a jövőt illetően ha így gondolkozik. De ő azzal érvel hogy ez mindenkinél így van.
2020. ápr. 23. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez még kevés indok, emiatt én személy szerint nem dobnám ki, de sokkal jobban figyelném a viselkedését és ha még valami toxikus személyiségjegye előkerül, akkor mehet. Ezzel kb azt mondta, hogy ha jön egy jobb, akkor megcsal... mérlegelj, hogy együtt tudsz-e ezzel élni
2020. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg csak úgy értette, hogy aki meg akar csalni az úgyis meg fog,bármit is teszel. De ő nem mondta hogy megcsal vagy hogy megfog...
2020. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Szakíts, de elõtte csald meg.
2020. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Abban igaza van, hogy bárkivel előfordulhat ilyen, de az túlzás, hogy mindenkinél. Sajnos semmire sincs garancia.


Szerintem elég akkor agyalni ezen, ha megtortent. Addig felesleges ezen aggódni.

2020. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Aki így nyilatkozik, az nem tartja fontosnak a hűséget. Nagyot csalódnék a páromban, de önmagában ez még nem szakítási ok.
2020. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen hozzáállás mellett nem lenne vitás, hogy holnaptól nem lenne a párom.
2020. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ŐSZINTÉN!


Te honnan tudod, hogy holnap nem fogsz dugni egy sráccal, aki pokolian bejön?


Sehonnan!

2020. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Egy ilyen után valami nagyon összetörne bennem.

Nem mondom, hogy ez azonnali szakítóok lenne, de olyan folyamatokat indítana el, amik miatt hosszú távon nem biztos, hogy érdemes lenne folytatni.

Egyrészt megcsappanna a bizalom. Ha nála "benne van a pakliban", akkor ez azt jelenti, hogy képes lenne rá. Ez állandó bizonytalanságot és bizalmatlanságot szülne. Meg azon is elgondolkoznék, hogy tényleg azzal akarom-e leélni az életemet, aki simán megcsalna?

Másrészt: ezzel rólam is azt feltételezi, hogy képes lennék rá. Ami azt jelenti, hogy több év után sem ismer, és nem bízik bennem, és egyszerű általánosításokból ítél meg.

Nem hiszem, hogy ennek sok értelme lenne folytatni. Én nem tudnék felhőtlenül boldog lenni. A kérdés csak az, hogy ezek után még van-e értelme hónapokat, éveket lehúzni egy langyossá váló kapcsolatban - mert igen, ezek után ez már nem lenne az igazi -, vagy jobb lenne hamar túlesni az elkerülhetetlenen?

2020. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"Te honnan tudod, hogy holnap nem fogsz dugni egy sráccal, aki pokolian bejön?"

Onnan, hogy ismerem magam. Még ha tényleg valaki be is jönne, akkor sem tudnám megalázni azt, akit addig a pillanatig szerettem. A külső vonzalom egy dolog. Egy múló élvezetért meg nem érdemes egy annál sokkal nagyobb dolgot beáldozni.

De ha mégis annyira belehabarodnék másba, akkor előbb szakítanék, és utána feküdnék le vele. Van bennem ennyi tisztesség.

2020. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez elég béna hozzáállás, de mindenki mond fszságokat, ez még nem jelenti azt, hogy meg fog csalni. Ha amúgy boldog vagy vele, akkor csak emiatt nem szakítanék. Abban amúgy igaza van, hogy nagyon sok ember ilyen, akkor is, ha nem nézed ki belőlük.
2020. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!