Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

21f, 20l, majdnem 1 éve együtt.


Hétfő reggel telefonon beszéltünk a barátnőmmel, de valamin összevesztünk. Kb. 10-15 vita után mondtam neki, hogy délelőtt órám van, délután dolgoznom kell, szóval fejezzük be a vitát, majd este, ha mind a kettem lenyugodtunk és átgondoltuk az egészet, akkor nyugodt fejjel beszéljük meg.


Erre a fejemhez vágta, hogy "jó, akkor addig majd foglalkozik velem a Dávid", aki az exe.

Visszakérdeztem, hogy ha ennyire azt akarja, hogy vele foglalkozzon, miért velem, és nem vele van.

A válasza azt volt, hogy "mert barátnője van, de ha nem lenne, akkor újra összejönnék vele, mert egy félisten teste van, és szexelni nagyon szeretettem vele".

Ekkor mondtam neki, hogy most fejezzük ezt be, nekem dolgom van, majd erről is beszélni fogunk, és letettem a telefont.


Ez reggel 8 órakor volt, majd 13 óra körül rám írt, hogy ne haragudjak, majd hívjam fel.

Este 9 óra körül felhívtam, elmondtam neki, hogy az nem baj, ha összeveszünk valamin, de az, hogy ilyenek mondjon, azért túl megy minden határon, és 1-2 napig ne is beszéljünk, mert most nem vagyok rá vevő. Folyamatosan bocsánatot kért, nem gondolta komolyan, nem tudja, hogy miért mondta, ne haragudjak, stb.


Azóta kb. óránként rám ír, hogy bocsássak meg.


Érthető, hogy most egyáltalán nincs kedvem hozzá? Nagyon szerettem, de a mondata óta, mintha kiábrándultam volna belőle teljesen, annyira, hogy inkább szakítanék vele...


2020. máj. 6. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos az emberi egó már csak ilyen, egy veszekedésnél előkerülhetnek az ilyen szúrások, csak azért, hogy a padlóra küldd a másikat. Ettől még lehet nem gondolta komolyan.


Érthető, de szerintem azért gondold át, fölösleges elhamarkodott döntéseket hozni, hagyj magadnak pár napot.

2020. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

A vitázás alapjáraton megbeszélhető, hisz mindenhol előfordul.

Ez a passzív agresszív stílus, amit letolt, hogy akkor majd az exe foglalkozik vele, ez viszont gyerekes és manipulatív, semmiképpen nem bocsájtanék meg neki.

Az, hogy ezekután még konkrétan a fejedhez vágta azt is, hogy amúgy simán b*szna az exével ha nem lenne foglalt, ez a legalja. Ha te ezekután képes vagy neki megbocsájtani, hát akkor sok sikert a további életetekhez, de nagy jövőt ne remélj az idegrendszerednek a csaj mellett.

Nőként mondom, ez UNDORÍTÓ. Egy ilyen mondat elhagyná párom száját, azonnal kiraknám.

Nem mellesleg itt nem annyi történt, hogy csak bunkó volt, hanem ez tényleg manipulatív viselkedés, azzal akarta a figyelmedet kiharcolni hogy bántott, féltékennyé tett. Legközelebb mi lesz? Megakarod várni?


21 éves srác létedre kérlek ne becsüld ennyire alá magad!!! Tönkrefogja tenni az önbizalmad, a lelked, roncs akarsz lenni már ennyi idősen?

Ha beszélgetnél írj (ne értsd félre, én is kapcsolatban vagyok 2 éve, csak ismertem a hölgyhöz hasonló embert és van tapasztalatom vele...).


22L

2020. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolkodás nélkül. Tök mindegy igaz volt-e amit mondott, ha csak az Éjjel-nappal Budapestből is vette ezt az ostobaságot, akkor is meglátszik az értelmi szintje és hogy nem lehet vele értelmesen tervezni, kommunikálni, együtt lenni. Ha igaz, akkor meg nem is kell ecsetelnem miért.
2020. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy írt Dávidnak, de az lerázta, így visszajött hozzád. Van más lány is, aki ilyeneket nem mond... Azt is szeretni fogod.

Ffi.

2020. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha a kiscsajnak jó a teste, utoljára még jól megdugnám.

Utána egyből cseréld le egy másik, normális lányra.

2020. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én se tolerálnék, fiatal vagy még ahhoz, hogy ezeket lenyeld, van rengeteg lány még. És most nem csak alapból a tartalma miatt, amit mondott, hanem a stílus is elég undorítónak hangzik.

Ha pár év múlva ez csak rosszabb lesz jobban bánni fogod, de te tudod.

2020. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de barátnőd egy éretlen hlye pcsa, én a helyedben biztos szakítanék, akkor fusson az exe után. Gyakorlatilag bevallotta, hogy számára az exe sokkal jobb pasi, mint te. Innentől fogva nincs mit megbeszélni. Ha igazán szeretne, mérgében sem mondana ilyent.
2020. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Na? Megbocsátottál már? Remélem volt eszed, és igen! Ilyenkor kell azt mondani, hogy megbocsátottál, de valami szerinted elromlott közöttetek, de ha akarja szexelni összejárhattok még. Minden elkötelezettség nélkül! Ha nem, akkor nem.
2020. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nem mondunk a párunknak ha szeretjük, és ha a fejünkben minden rendben van.

Nekem is volt ilyen hogy a párom azt mondta majd megy máshoz vígasztalódni. Nekem ez nagyon rosszul esett. De mivel volt amiben én is hibáztam, azt gondoltam,okés hibás vagyok, megérdemlem.(egyébként utólag a véleményem hogy nem, senki sem érdemli meg hogy ilyet mondjanak neki)

Tudod mi történt pár hónap múlva?

Igen valóban ment máshoz vígasztalódni.

De legalább kizökkentett hogy nem velem van a baj, és végre el tudtam hagyni.

Jó a megérzésed hogy ha nem tetszik a viselkedése. Igaz fiatalok vagytok, mondhatom hogy tanulópénz, és legalább majd legközelebb felismered az ilyen embereket. Inkább koncentrálj arra hogy lezárod. Magadnak teszel szívességet ha nem maradsz egy hisztérikával.

2020. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz lesz magyarázatot adnia.

Ennyiből azt kell mondanom, hogy nem látom azt a pontot, amitől ő alkalmas lenne egy komoly párkapcsolatra.


Oké, bocsánatot kér... őhm... Valahogy bizonyítsa is!

Írjon 5 oldalas esszét, hogy miért veled képzeli el leélni az életét,

és még 5 oldalt arról, hogy mit tervez tenni azért, hogy a későbbiekben ne legyenek ilyen dühkitörései, és ne mondjon zsarolásokat, hogy akkor ő most elmegy az exéhez. Ez beteges. Rendbe kell raknia a gondolkodásmódját! És ez nem megy egyről a kettőre, hanem hosszú önismereti munka.


Én már magát a veszekedést sem értem. Egy felnőtt kapcsolatban nincs veszekedés. A nézeteltéréseket vita keretében oldják meg a felek, észérvekkel, kompromisszumra törekedve.

2020. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!