Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat veszekedtünk telefonon. Szinte semmit nem találkozunk a járványhelyzet miatt. Pár napja megláttam hogy egy csaj végiglájkolta az összes képét fb-n. Először nem tulajdonítottam jelentőséget neki de volt egy rossz érzésem. Ráírtam a csajra. A csaj válaszolt is, hogy 1 hete beszélgettek de nem találkoztak majd egyszercsak 'eltűnt' a párom szóval egyszer beszéltek csak. Lefotózta a csaj amit írogattak. Kb csak zenéről. A párom megdicsérte hogy gyönyörű a csaj és tett utalásokat hogy majd odamegy hozzá mert ahol a csaj lakik rendszreresen van zene mert a felsőszomszédja is hasonló zenét hallgat. Még megkérdeztem a csajtól honnan 'ismerkedtek'. Mondta egy társkeresőről amire állítólag 1 hete regisztrált... Látom éjszaka sokszor elérhető messengeren. Valszeg több csajjal ismerkedik. Ezzel a konkrét csajjal csak egyszeri beszélgetés volt. De ki tudja a többivel...? Úgy gondoltam szakítok. Igaz hogy az utóbbi időben többet veszekedtünk meg nehezebb időszakon megyünk keresztül éa még a járvány miatt találkozni se tudtunk. De ez akkor sem megoldás hogy felregisztrál egy társkeresőre. Megingott a bizalmam. Nem egyszeri alkalom régebben amikor még távkapcsolatban éltünk ugyanúgy társkeresőzött... Akkor megbocsájtottam. De nem változott...
2020. máj. 10. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, ebben a kapcsolatban mi olyan jó neked?

Vidámság boldogság van?

2020. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerű ember vagyok. Ha félrekúrás-szagot érzek, szakítok. Eddig még nem bántam meg.
2020. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanék, mert nem lenne felé többé bizalmam.
2020. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már először is hiba volt megbocsátani.
2020. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyent úgy ki dobnám a negyedikről, hogy megnyekken.
2020. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideje szakitani sztem
2020. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En igen.
2020. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem kapcsolat, ez egy távkapcsolatnak csúfolt ismeretség maximum. Meg nem is lehet benne bízni, ennek így semmi értelme.
2020. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Lájkolta a fotóit! Na ez aztán a legújabb kori csapás! Aztaaa, olyan félelmetes. A két kezem teszem össze hogy nem vagyok már 20 éves. :)


Regisztrál, meg lájkol, meg ráír, meg jobbra húz... :D

Micsoda értékek kérem szépen, futószalag konzum idiotizmus

2020. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!