Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért jelent hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért jelent hátrány ismerkedéskor, ha egy nő elvált?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam, hogy kihátrált a pasi, mikor megtudta, hogy egyszer voltam férjnél. Gyerekem nincs, más probléma nem volt. Volt, aki mondta is, hogy ne haragudjak, de így nem fog működni. Nem tudta, vagy nem akarta megmondani, hogy miért, ezért érdekelne. Szerintetek?

2020. szept. 12. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondottan előny, ha MÁR elvált a hölgy. Mivel eddig férjes nők szédítettek. 45/F
2020. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azt hiszi tévesen, hogy már egyszer elszúrta valaki ha elvált, másra nem tudok gondolni.
2020. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Ne mond el neki,nem kell mindent a másik orrára kötni
2020. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ürügy, kifogás lehetett valamire amit nem mondott nyiltan a szemedbe. De adjunk 15% esélyt hogy ez volt a tényleg a problémája veled, akkor meg bazira nem kár érte, furcsa világképe lehet enyhén szólva. :))
2020. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat....én is elváltam..
2020. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra tudok gondolni hogy egyszer kudarcot vallott az illető már és nem akarja hogy ő legyen neki a következő.mást nem tudok elképzelni ha őszinteségről van szó.bár ez is kit zavar kit nem hogy már kudarcot vallot.
2020. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne akadály egy ilyen nő, ha biztosìtékot tud mutatni arról, hogy az ex nem töri rá(m/nk) 1* sem az ajtót, mert az féltékeny típusból való.
2020. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
De minek mondod el?
2020. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a férfiak is többféleképpen gondolják. Én magam (ha ilyen helyzetbe kerültem volna annak idején) azt néztem volna, hogy tudok-e a nővel egy húron pendülni. Ha igen, akkor szívesen vállalnám a kapcsolatot.

Ha gyereke is van, akkor igyekeznék a gyereket a magam oldalára állítani, főleg ha még kicsi. Kamaszkorú esetén erősen meggondolnám, de nem zárnám ki eleve a kapcsolatot.

Ffi/79

2020. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minek mondod el....?

Ez milyen tanács?

Hát mi a fenét mondjon, ha szóba kerül, hogy milyen kapcsolata(i) voktak eddig?

Az első perctől hazugságra épüljön minden?

Vagy a másik lehetőség, hogy bocs erről nem beszélek, meg egyéb kínos, kellemetlen dolgaimról sem...

De nyilván én vagyok a hülye, hogy nem mindegy kivel állok össze..



kérdezőnek :

Egyszerűen fogadd el..van ilyen, hogy valakinek ez nem fér bele. Lehet csak azért, mert nem mer sok kérdést feltenni, ami érdekelné ezzel kapcsolatosan és az egyszerűbb utat választja,hogy tovább áll.

Szerencsére a többség nem ilyen és 30 fölött egyre inkább csökkennek a lehetőségek párválasztás terén , mert addigra már legtöbben hordozunk magunkban néhány kudarcot. Jobb,hogy korán kiderül, ha nem illetek össze mint később, ha már érzelmek is vannak.

2020. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!