Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnak jól azok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak jól azok akiknek már tini koruk óta tartó kapcsolatuk van?

Figyelt kérdés
Annyira örültem volna ha nekem is 20 éves koromra több éves kapcsolatom lett volna egy lánnyal. De nem volt senkim.
2020. szept. 13. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Egy csomó mindent jól lehet csinálni. Jó kinézet, kondi, önbizalom, hasonlók.

Nekem is van egy masszív, összetett személyiségem, ami jó pár lány figyelmét képes felkelteni. Nem top a kinézetem, de adok magamra.

2020. szept. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Hát figyelj,én olyanról halottam már hogy több éve együtt vannak de egy idő után sehogy sem megy a szex dolog nekik már ezt is és azt is csinálják a csaj 17 éves a srác 19 és 3 éve voltak együtt aztán a srác ilyeneket mondott,akárhogy próbálja dugni nem megy el ő vagy a csaj stb...

Szóval ne hidd azt hogy nincs gond.

Olyan is volt már egy csaj mesélte hogy már unják egymást,semmi sem megy már a szó szoros értelmében már mindent próbáltak minden értelemben, ebben a kapcsolatban mindennel probléma volt már azt hiszem 1 évig kinlódtak még.

Nem minden tini kapcsolat olyan szuper de igen így 22 évesn bele gondolva nekem is jó lett volna ha lett volna ilyen kapcsolatom, igazából lehetett is volna csak én hülye be szartam és az összes lányt vissza utasítottam.

2020. szept. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nyitottak, lazák, tudják, hol a helyük és igazából ennyi. A párkapcsolatnak semmi köze a külsőhöz. Olyan ismerőseim, barátaim vannak kapcsolatban, akik bűnrondák. Hasonló kaliberű a párjuk is, de jól megvannak. És a stílusuk sem rossz.
2020. szept. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
"A párkapcsolatnak semmi köze a külsőhöz" Kevés ennél nagyobb hülyeséget hallottam eddig :D
2020. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as, gratulálok! Tiéd a "nap legnagyobb hazugsága" díj!


Ilyen erővel én meg egy csomó nőt ismerek, akiknek a kopasz, féllábú, púpos férfiak tetszenek.

Trollok mindig mindenhol...

2020. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jóképűek és magasak.
2020. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De főleg jóképűek.
2020. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pontozások egysíkúsága alapján: Valószínűleg nem frusztráltak, mint itt a többség.
2020. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Önismeret és vagy szerencse.
2020. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzetek körül az óvodák környékén. Rém ocsmány embereknek van családja. :)
2020. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!