Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjak hogy a 15 cm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjak hogy a 15 cm az átlagos méret?

Figyelt kérdés

Akik ezt elhiszik, azok próbáltak már ilyen mérettel szextárskereső oldalon elérni valamit? Nyitott párokhoz csatlakozni ? Stb


Mert évek alatt sem lesz 1db adódó lehetőség sem egy ekkora kicsi mérettel.


2020. szept. 13. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert ők kifejezetten nagyot keresnek, és nem átlagosat! 15 cm az teljesen átlag.
2020. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
15cm total normális. Akit mindenáron csak a méret érdekel az keressen egy lovat.
2020. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szextárskeresőn jó hogy nagyot keresnek,ha valaki olyat szeretne,akkor leírhatja,hogy nagyot keres,de a 15 cm akkor is átlagos
2020. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 12. Ideje felakasztani magam úgy néz ki :(
2020. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 cm az átlag. Szextárskereső oldalon általában nem az átlagot keresik.
2020. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nemrég a sok farokméretes kérdés után megpróbáltam a kezem alapján kitalálni, hogy mekkora a párom pénisze. Kb 13-15cm között van valahogy. Nyilván nem centizgettem. Tökéletesen ki tud elégíteni. Ez elvileg átlagos méret, de nem nagyon érdekel. Nem ez a lényeg. Szerintem aki farokméret alapján ismerkedik, ott gond van...
2020. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

A ferjeme 14.


Nem tudom, hova tudnek bedugni egy, akar 2-3 centivel hosszabbat.

2020. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
15 az kicsi. Egy 20-as az már valami.
2020. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy a 15 az átlag. De az nem egyelő azzal hogy jó is! Mert ha ez egy elfogadott méret lenne , standard - akkor minden nőnek jó lenne. Sőt akkor társkereső oldalon, vagy egy szex klubban is simán használhatná ezt az ember , hiszen nincs is hátrány az atlagossal igaz? Hat nem igaz! Mert mindenki a nagyot keresi ! 14-16 al közötti mérettel kiröhögnek az ilyen helyeken!
2020. szept. 13. 18:28
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
A kérdés csak az hogy hosszról vagy kerületről beszélünk. A hossz egy vizuális inger a nőnek, még orálisan is tud izgató lenni, de ha eléred a méhszájat, nos akkor nem őszinte a mosolya. Persze van aki erre vágyik, addig amíg egyszer össze nem hozza a sors egy olyan pasival aki nem vigyáz a szerszámmal és utána mehet az orvoshoz. Nekem nincs hosszú farkam 17cm, de a kerülete is 16cm felett van. tapasztalatom szerint a nők többsége inkább a vastagságra bukik mint az átlag feletti hosszra, főleg ha érettebb, rutinosabb korosztály. :)
2020. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!