Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők tényleg "komoly"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők tényleg "komoly" kapcsolatot keresnek miért riadnak vissza a távolságtól?

Figyelt kérdés
Rögtön eltűnnek amint mondjuk van köztünk egy kis távolság legyen az 30-50-100 km. Ilyenkor hol van a "komoly kapcsolatot keresek" duma? Engem egyáltalán nem zavar a távolság mert én TÉNYLEG komoly kapcsolatot keresek ami nyilván nem a különélésből áll bizonyos idő után. Nekem megér ennyit egy nő, ha tényleg életem szerelme. De nem , ők a tökéletest keresik, az is egy háznyira legyen nyilván.
2020. szept. 13. 23:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Keress a közeledben nőt.
2020. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha velük is így beszélsz, nem csodálkozom.
2020. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
És ha komolyabbra fordul a dolog, akkor hajlandó vagy elköltözni, munkahelyet váltani, vagy napi 50-100 km-t utazni a munkába?
2020. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Mert már van tapasztalatuk a "de utazni tudok" típussal. Egy szimpla kv-zós randit sem könnyű összehozni, nemhogy akkor már rendszeres találkozókat. Aki "komoly kapcsolatot" keres az nem egyből távkapcsolatra gondolt.
2020. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Mert a távkapcsolat minden, csak nem komoly. Az az ember meg nem a párom, akit hétvégén odaesz a fene, egyébként meg nem az életem része.
2020. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy komoly kapcsolat nem heti-kétheti-havi egy találkozóból áll. Egy elfogadhatóan közel élő pasival (nekem ez a határ 30 km) meg tudom beszélni hogy munka után fussunk már össze egy órácskára, a reggeli és a délutáni edzésed között ugorj be hozzám, aztán ha szerencsénk van a hétvége (vagy legalább egy napja) is a miénk. De aki mondjuk 100 km-re lakik azzal nem tudunk csakúgy beugrani egymáshoz, marad a net a rendszeres, napi szintű kapcsolattartáshoz. Abból pedig nem alakul ki intimitás, nem mélyül el a kapcsolat. Ahhoz kell rendszeres taktilitás, egy puszi, kézfogás, az illat, stb. Ezért halnak el előbb utóbb a távkapcsolatok, mert ez az alapvető dolog nincs meg bennük.
2020. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Pont azért, mert nem lehet elég szoros a kapcsolat, ha 100 km-re lakik a párod. Pl. finanszírozni is nagyon nehéz, mert havi 20-30 000 Ft csak az utazás. Meg nem mindenkinek szereti a szüleje, ha ottalszik az udvarló, és akkor még a szállásért is kell fizetni, hogy hosszabb időt együtt tölthessetek.
2020. szept. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Én férfi vagyok, de szerintem már a 15-20 km is lehet probléma, ha nem egy városban élitek az életeteket. Szerintem kifejezetten gáz, amikor egy férfi ráírogat tőle 100 km-re lévő nőkre.
2020. szept. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 30 km még simán belefér, nem a középkorban élünk, autó, tömegközlekedés létezik, nem kell lóháton és szekéren eljutni a másikhoz. Ha nincs gyereke valakinek, költözni is könnyebb, főleg egy kisebb városkából, ahol aztán vagy találni párt, vagy nem. DE ha egy nő, vagy férfi úgy gondolja, hogy márpedig neki helybéli társ kell mondjuk egy 5000 fős kis helységből, hát lelke rajta.
2020. szept. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

9. Falvakban, pici városokban vagy olyan embereknél akiknek nagyon nincsenek lehetőségeik az ismerkedésben (mert nem vonzóak, na) azoknál érthető, ha távkapcsolatra fanyalodnak, de senkinek nem ez az elsődleges célja.


Ha élsz legalább egy 50-100 ezres városban, akkor minek ismerkednél 30, 50, 100 km-re lévő emberekkel, ha tudod hogy a te városodban ott helyben is azért van esélyed ismerkedni? Abszurd lenne.

2020. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!