Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnál esélyt olyan 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt olyan 28 éves férfinak, aki 177 cm magas, hétköznapi, átlagos megjelenésű, szomorkás, diplomás, de 5 hónapja munkanélküli (jár állásinterjúkra, de nem veszik fel), nem szűz, de sajnos még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 13:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Autoliv, oda minden hülyét felvesznek.
2020. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

profession.hu


Szívesen!


Amúgy az alapszak és a mesterszak közt kihagytam 1 évet, amikor otthon dolgoztam gyárban a szalag mellett. Senkinek semmi baja nem volt a diplomámmal.

2020. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
Nálam a 177cm ès a tapasztalatlanság a bukó.
2020. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%

Uram ments meg...


Mérőszalaggal mész a csávóhoz és leméred?


+ Ha meg tapasztalatlan, legalább tudsz diktálni.



De ma a nők többsége mindenkiben csak a hibát keresi és húzza a kis listáján mi egyezik meg, meg mi nem. Persze ha 1-2 dolog nem egyezik, már "bukó"


Aztán nyávogtok hol a normális pasik. Ki fogunk halni...

2020. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

#14

Gondolom te minden jött-menttel összejössz, ugye? Ha meg nem, milyen jogon mersz ítélkezni?


A kérdező merőben egy búvalb..szott ember. Nos, ha egy nő életvidám, szeret élni, már a madárcsicsergést is pozitívnak és örömtelinek gondolja, gondolod, hogy összejönne egy állandóan szomorkás emberrel? Hát NEM!


Remélem azért a kérdező nyilatkozik, hogy miért szomorú állandóan és mit tesz azért, hogy jobb és vidámabb legyen az élete.

2020. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha belegondolok milyen bunkók a nők többsége, én is szomorú leszek
2020. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
8%
10: Egyrészt megértem, hogy ha nincs más akkor is munka kell meg pénz kell. De másrészt azt is megértem, ha egy agysebész nem akar árufeltölteni (kicsit durva hasonlat, de a lényeg hogy végzettségtől gyökeresen eltérő dolog)
2020. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

14:értetek nem kár, ha kihaltok is.

Nem kell nagyon a hibàkat keresni manapsàg, mert ordítanak kb, màr írásban is.

2020. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Sose voltam muna nélkül, önálló vagyok, talpra esett.

Általában jó a kedvem.

A magasság nem lenne zavaró, én csak 165cm-er vagyok.

Átlagos megjelenés se zavar. Ha a hétköznapi nem egyenlő az unalmassal, akkor oké.

Diploma nem izgat, lehet egy jó szakmával többre menne, pl festő.

Nem volt egy fél éves kapcsolata sem, az arra utal, hogy nem egy jó "parti". Lehet ez személyiség is vagy csak lustaság. A munkához való hozzáállás sztm elég nagy baj. Mint írtam, itt a környéken az nem dolgozik, aki nem akar.

N28

2020. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
És ha annyira ragaszkodik a szakmájában elhelyezkedésben, akkor nem sajnálom. Van 100 lehetőség, amit ideiglenesen is, de lehet csinálni.
2020. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!