Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves vagyok és még SOHA,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok és még SOHA, senki nem hívott el randira sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csúnya vagyok, de hiába sminkelek, öltözök rendesen, stb. mégsem kellek senkinek. Nem akarok egyedül megöregedni, se semmi reális esélyt nem látok a párkapcsolatra az eddigi tapasztalataim alapján.

2020. szept. 15. 10:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig élőben nem hívnak el semmi bajod nem lesz egy Tinder profilból, ha ez a legnagyobb vágyad. Látod, itt is írtak, ha máshol nem interneten is lehet ismerkedni, csak értelmesen.
2020. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
34%
nem is akar pasit magának ez a lány, a privátomra se válaszol.
2020. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
94%
Bandi, lehet, hogy nyomon követte a mindennapos ámokfutásodat az oldalon és nem akar veled beszélgetni.
2020. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az akkor 26 éves unokanővérem Tinderen ismerte meg a férjét.

Tavaly volt az esküvő és most várják a közös babájukat.:)

Munkatársam is társkeresőn ismerte meg a most már vőlegényét.


Nem vagy öreg hozzá és jól is elsülhet a dolog.:)

2020. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
58%
#10.57 Az ilyen kérdések csak arra jók, hogy felpörgessék kicsit az oldalt. Mindig vannak, akik beveszik. :-)
2020. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagyok, írj privátot, adok egy tuti tippet, ami nekem bevált és nem Tinder vagy egyèb társkereső oldal.
2020. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
A huszonéves korosztály a legaktívabb tinderezo, írd ki hogy csak komoly kapcsolat és ne szexelj az első pár randin, ezzel ki is szurted az egyejszakosokat
2020. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
44%

Benned van a hiba. Gondolom itt is sok privát üzenetet fogsz kapni, mégsem fogsz válaszolni egyre sem.


Az egyik gond tehát az, hogy nagyképű vagy, és taszítod az embereket. A másik meg az, hogy bizonyára tényleg nagyon csúnya lehetsz.

2020. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
0%
#16 vsgyok Köszi a lepontozást, szándékosan nem írom ide ki a konkrét módszert, nem kell a kanos pasiktól privát.
2020. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
69%

#12


Balázs, te miért várod el, hogy válaszoljanak azok után, amit művelsz itt az oldalon?

2020. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!