Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves vagyok és még SOHA,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok és még SOHA, senki nem hívott el randira sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csúnya vagyok, de hiába sminkelek, öltözök rendesen, stb. mégsem kellek senkinek. Nem akarok egyedül megöregedni, se semmi reális esélyt nem látok a párkapcsolatra az eddigi tapasztalataim alapján.

2020. szept. 15. 10:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
96%

Én is ezt éreztem, mégis megtaláltam a párom. Engem sem hívtak soha sehova, élőben rám se néztek.. Úgyhogy az internet mellett döntöttem. Társkeresőkre regisztráltam. És idővel sikerrel jártam.

Tegyél a célért, változtass. :)

2020. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
82%

Nem leszek népszerű, de tudod mi akadályozza a nőket a legtöbb esetben a pártalálásban?

1) A lehetőségek hiánya. Alig vannak szociális kapcsolataik (munka-lakhely mókuskerekét futják, nem ismernek meg új embereket).

2) A kereslet-kínálat egyensúlyának hiánya... a saját képességeiket túlértékelik a lehetőségeikhez képest. Lenne egy csomó pasi aki elhívná őket, de saját magukhoz képest 10x jobb kategóriát tudnának csak elképzelni de az meg nem velük foglalkozik hanem a saját kategóriájával.

2020. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Meghívlak egy kávéra vagy teára egy sütivel kísérve. :)
2020. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

"a saját képességeiket túlértékelik a lehetőségeikhez képest. Lenne egy csomó pasi aki elhívná őket, de saját magukhoz képest 10x jobb kategóriát tudnának csak elképzelni de az meg nem velük foglalkozik hanem a saját kategóriájával"


Én semmilyen kategóriájú férfit nem érdekeltem eddig még. Talán nincs olyan ronda pasi, mint amilyen csúnya nő én vagyok...

2020. szept. 15. 14:52
 25/40 anonim ***** válasza:

Na látod kérdező itt a probléma ami miatt nem érdekelsz senkit.

Ha magadról így vélekedsz akkor mások is így fognak.

2020. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
41%
Még privátra se válaszoltál! Mit vársz így? Esélyt sem adsz!
2020. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nyilvános megkeresésre sem válaszol, nem kell aggódni. :D
2020. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy elég jó előadás a párkapcsolatok pszichológiájáról, érdemes megnézned, talán tudsz meríteni belőle néhány hasznos gondolatot:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2020. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
50%

Bandikám! Mit hittél? :D Ezeket a kérdéseket nem azért írják a lányok, mert komolyan gondolják, hanem mert kis egót akarnak csak növelni. Én már az ilyen kérdésekre rá se írok privátot, sőt senkire, mert csak hiszti.


De hogy válaszoljak is a kérdezőnek : Ne aggódj, majd fogsz találni

2020. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Engem se hívott el soha senki, ezért kb annyi idősen, mint te, regisztráltam több társkeresőre is, és az egyikről összejött egy randi. Mondjuk semmi se lett belőle aztán, de annyi haszna volt, hogy egyszer elhívtak randizni. Aztán úgy két éve megint regisztráltam, akkor már csak egyejszakas kalandokra meg szexkapcsolatra kerestek partnert, ami viszont nem az én világom, úgyhogy töröltem a profilom. Azóta meg hagyom a fenébe az egészet.
2020. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!