Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Kizáró ok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kizáró ok lenne, ha a lánynak csúnya lenne a bőr a lábán, ha egyébként minden más stimmelne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy arcra, alakra, meg személyiségre bejön. De meglátnád/elmondaná, hogy csúnya a bőre.


Térdtől bokáig. Tényleg csúnya. Próbáltam hasonló képet keresni a neten, de nem találtam. Nagyon sokmindent kipróbáltam már, és több orvosnál is voltam, de semmi nem használ. De ebbe ne menjünk bele.



2020. szept. 16. 14:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
5 éves koromban beleléptem a forró vízbe és a combomról vették le bőrt, hogy a lábfejemet meg tudják műteni. Tehát bőrátültetésem volt. Sosem láttam ennek hátrányát. Volt pár kapcsolatom, voltam házas is, és vannak gyerekeim is. Ettől nem vagy te kevesebb, mint bárki más. Ha esetleg van rá gyógymód, akkor menj el bőrgyógyászhoz, vagy próbáld kezelni. Nekem még esélyem sem lett volna a lábamból szépet alakítani. És mégis boldog tudtam lenni így is.
2020. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#7: Dehogy nemibetegség... Ha az lenne, sokkal nagyobb baj lenne maga a nemibetegség. Ez csak esztétikailag csúnya, másra nincs hatással. Azért nem mondom el, hogy mi történt, mert nem tudom pontosan. Meg komolyan nincs kedvem ebbe belemenni, elmesélni mindent... nem ez a lényeg.
2020. szept. 16. 15:47
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj alapból nincs ezzel gond.


De!

1. Ez névtelen oldal. Itt elmesélheted.

2. ha valaki komolyan gondolja majd veled, előbb utóbb úgy tudni szeretné miért van mitől olyan.

2020. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Annak természetesen elmondanám. Már amennyit tudok. De most tényleg nem ez a lényeg.
2020. szept. 16. 15:58
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálam nem ez döntene. Ha veled szeretnék lenni, valószínűleg nem lenne jelentősége, ha elutasítanálak, nem emiatt tenném
2020. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, egy cseppet semi es nem is zavarna. Na de mutasd :D egeszen kivancsi lettem így hírtelen.
2020. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ide nem fogom kirakni, de akit érdekel, írjon privit, küldök képet. Csak annyi, hogy legyetek őszinték, de ne bunkók.
2020. szept. 16. 16:22
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem okozna ez gondot. Főleg úgy ha nem is tehetsz róla. Senki sem tökéletes.
2020. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék azért arra a tappancsra, de szerintem nem aggasztana, elfogadnám a helyzetet.
2020. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Azért így, hogy ennyire titkolod nehéz normális választ adni.

Nőknél a "csúnya bőr" nem biztos hogy ugyanazt jelenti mint a férfiaknál.

Szóval érted, nem mindegy hogy van pár pigmenthiány miatti folt a lábadon, van egy enyhe ekcémád vagy épp tele van gennyes nem gyógyuló sebekkel. Lehet amit csúnyának gondolsz azt a legtöbb férfi észre se veszi. De így, hogy nem részletezed senki nem fog tudni őszinte választ adni. Nem az az érdekes, hogy mitől van hanem az, hogy milyen.

A kérdésed kb olyan mintha megkérdezném, hogy járnál-e kis péniszű pasival, de nem mondanám meg hogy a kicsi 3 vagy 13 centit jelent.

2020. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!