Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már megint 2x annyi férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint 2x annyi férfit láttam munkába menet. Ti mennyit nőt és férfit szoktatok látni nap mint nap? Nem hiszem el, hogy csak én látom a különbséget

Figyelt kérdés

123 férfi 66 nő a mai fantasztikus szám, amibe még mindig nincsenek beleszámolva az utcai munkások, idősek és a csövik. De nem hiszem ezt már el, hogy csak én látom, hogy férfitöbblet van Magyarországon!

Légyszíves ha van időtök és kedvetek, ti is segítsetek! Legközelebb amikor legalább 10 perces sétára indultok, számoljátok meg légyszi hány (kb. 18-50 közötti) nőt és férfit láttok, és az eredményt írjátok le ide kommentbe. Jó lenne ha várost/települést vagy legalább megyét is írnátok, valamint ha Bp.-iek vagytok akkor kerületet/kerületeket amit érintettetek.

Nagy köszönet!



2020. szept. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
95%
A játszótéren napközben, meg 90% felett vannak a nők. Gondolom, a te szemed reprezentatívabb, mint a népszámlálás. Kínában bizonyos korosztályban van nagy férfitöbblet. Az egykézés korszakában a lány babák valahogy "eltűntek" vagy meg sem szülték őket.
2020. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
77%

10.


Már ahol! A mi osztályunkban 18-ból 6 fiú volt és 12 lány, középiskolában. Bár az egész suli háromnegyede lányokból állt. Ezért is volt jó oda járni nyugodt volt, a lányok max egymással kakaskodtak, nem voltak verekedések meg ilyesmik.


Míg a "zintelligens műcaki oskolába" ahová szinte csak fiúk jártak állandó volt a verekedés meg a rongálás.

2020. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem messze tőlünk, van pár fémipari gyár. Természetesen több férfit fogok látni. Ha viszont elugrok a plázába, ott szinte minden eladó nő lesz.
2020. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
77%

0

Egyedül ülök az autómban.


Aztán pedig egy olyan gyárban vagyok, ahol idős női munkavállalókkal dolgozunk, így a gyárkaputól kezdve 90%-ban őket látom 😃 szottyadt nyanyák, de nagyon aranyosak

2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%
A délelőtti babakocsis sétámon Budapest 13. kerületében olyan 80% nőket láttam, szintén babakocsival vagy totyogós gyerekkel. Igazán meglepő az árnyékos parkok és játszóterek környékén. A maradék 20% meg a nyugdíjasok voltak vagy a boltba szállítmányt hozó köpcös 50-es pasik. Amúgy a saját munkahelyemen, amíg még dolgoztam, 60-40% volt az arány a nők javára (multis irodai környezet). Szerintem a KSH statisztikái nem támasztják alá a megfigyelésed, de amúgy jól mondják a többiek: ha csak azért lenne nőd, mert nincs más jelentkező, akkor annyira nem vagy kisegítve, őszintén szólva. A legtöbb nő akkor sem állna össze neki nem szimpatikus férfivel, ha ő lenne az egyetlen a világon. Szóval nem hinném, hogy az állítólagos férfitöbblet lenne az elsődleges oka a sikertelenségednek. Már csak azért sem, mert más pasi meg megoldja ennek ellenére is a párkeresést, szóval annyira vészes csak nem lehet a helyzet.
2020. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Ne saccolj és százalékokat mondj, hanem konkrét számokat kérlek. Ha nem megy fejben, kapj elő egy mobil alkalmazást ami segít számolni, és a végleges számokat írd be, nem azt hogy szerintem 80% babakocsis nő volt mert ez baromság nyilván.
2020. szept. 17. 13:12
 17/46 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kérdés, akármennyire is széttrollkodják egyesek, hidegen hagy. A normális válaszok úgyis majd később jönnek, számokkal és helyszínnel, szóval bízom bennetek, normális válaszolók! Várom majd a statisztikáitokat.
2020. szept. 17. 13:14
 18/46 anonim ***** válasza:
94%
Pl én egy darabig hivatalban dolgoztam, oda láthattál bemenni 100 nőt meg 10 férfit. :D
2020. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Ne menj statisztikusnak, ígérd meg...
2020. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Három műszakban dolgozom. Este, délután, reggel a vonaton kb ugyanannyi férfit látok, mint nőt.
2020. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!