Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már megint 2x annyi férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint 2x annyi férfit láttam munkába menet. Ti mennyit nőt és férfit szoktatok látni nap mint nap? Nem hiszem el, hogy csak én látom a különbséget

Figyelt kérdés

123 férfi 66 nő a mai fantasztikus szám, amibe még mindig nincsenek beleszámolva az utcai munkások, idősek és a csövik. De nem hiszem ezt már el, hogy csak én látom, hogy férfitöbblet van Magyarországon!

Légyszíves ha van időtök és kedvetek, ti is segítsetek! Legközelebb amikor legalább 10 perces sétára indultok, számoljátok meg légyszi hány (kb. 18-50 közötti) nőt és férfit láttok, és az eredményt írjátok le ide kommentbe. Jó lenne ha várost/települést vagy legalább megyét is írnátok, valamint ha Bp.-iek vagytok akkor kerületet/kerületeket amit érintettetek.

Nagy köszönet!



2020. szept. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Ma hajnalban,mikor mentem dolgozni,SENKIT nem láttam.Errefelé biztos nem is élnek emberek.Csoda,hogy magányos vagyok?
2020. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szerelmemmel foglalkozom útközben is, barhova megyünk, illetve a gyerekunkkel. Pont szarok a tobbi emberre, hogy hányan vannak :) te is kereshetnel már magadnak valakit..
2020. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy férfitöbblet van, mert a nők 26-35 év között minimum 1-3 évre otthon ülnek a gyerekkel. Nkem is a férjem megy reggel dolgozni, én meg itthon ülök egésznap, max játszótér. de ha dolgoznék, engem is ugyanúgy beleszámolhattál volna...
2020. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

"nők 26-35 év között minimum 1-3 évre otthon ülnek a gyerekkel. "

Nagyon kevés nőnek van manapság gyereke ilyen fiatalon. És azok sem ülnek otthon. Ezzel a hülyeséggel ne gyertek.

2020. szept. 17. 22:07
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Te mekkora gyöker vagy. Mindenbe belekötsz csak lehessen már valamivel igazolni hogy nincs nőd, mi? Megcsak véletlenül se a te hibád.. Ah..
2020. szept. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Fura, az én nőismerőseim mind 35 éves kor alatt vállaltak gyereket...
2020. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!