Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már megint 2x annyi férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint 2x annyi férfit láttam munkába menet. Ti mennyit nőt és férfit szoktatok látni nap mint nap? Nem hiszem el, hogy csak én látom a különbséget

Figyelt kérdés

123 férfi 66 nő a mai fantasztikus szám, amibe még mindig nincsenek beleszámolva az utcai munkások, idősek és a csövik. De nem hiszem ezt már el, hogy csak én látom, hogy férfitöbblet van Magyarországon!

Légyszíves ha van időtök és kedvetek, ti is segítsetek! Legközelebb amikor legalább 10 perces sétára indultok, számoljátok meg légyszi hány (kb. 18-50 közötti) nőt és férfit láttok, és az eredményt írjátok le ide kommentbe. Jó lenne ha várost/települést vagy legalább megyét is írnátok, valamint ha Bp.-iek vagytok akkor kerületet/kerületeket amit érintettetek.

Nagy köszönet!



2020. szept. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
87%

Este megyek salsára, hát borítékolni tudom az arányt. Inkább le sem írom, mert nem fog passzolni a világképedbe.

"A normális válaszok" = tehát, amivel egyetértesz. :))

2020. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami csoda folytán bizonyosságot nyerne az állitásod akkor mivel lennél előrébb? Nincs jelentősége az egésznek csak annyi hogy lenne egy gyenge kifogásod a sikertelenségre. Hány éve jársz gyúrni? Mi a végzetséged? Hány könyvet olvastál már el? Van jogsid? Hobbi?
2020. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
88%
Szándékosan nem a magasságodra vagy az arcodra vagyok kíváncsi mert ezeken nagyon nehezen vagy sehogy sem lehet változtatni.
2020. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
92%
Tökmind1 mennyi nőt látsz az utcán, vagy látunk mi. Azokat úgyse te fogod megdugni :)
2020. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindenhol csak nőket látok. Menj el egy busz pályaudvarra, kb 25% a férfi, 75% a nők aránya. Ajánlom figyelmedbe!
2020. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
85%
Es akkor mi van? Gondolom nem szolitanad le az utcan a lanyokat. Akkor nem mindegy?
2020. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez a szocikk sokat fog segiteni a statisztikai mintavetelezes tudomanyanak megertesehez.


[link]

2020. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

24-esnek igaza van.


Attól a probléma még nem oldódna meg ha jóval több nő lenne mint férfi.


Azok a nők is mind jót szeretnének...

2020. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl.nem láthattál munkába menet, mert itthonról dolgozom évek óta. De vannak olyanok, akik délutánra mennek vagy éjszaka. Olyanok is vannak, akik hajnalban mennek haza, amikor te még alszol. Plusz vannak a GYES-en lévők, a munkanélküliek stb.
2020. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ennél tartalmasabb az életem, hogy ilyeneket számoljak, bocsi :/
2020. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!