Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már megint 2x annyi férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint 2x annyi férfit láttam munkába menet. Ti mennyit nőt és férfit szoktatok látni nap mint nap? Nem hiszem el, hogy csak én látom a különbséget

Figyelt kérdés

123 férfi 66 nő a mai fantasztikus szám, amibe még mindig nincsenek beleszámolva az utcai munkások, idősek és a csövik. De nem hiszem ezt már el, hogy csak én látom, hogy férfitöbblet van Magyarországon!

Légyszíves ha van időtök és kedvetek, ti is segítsetek! Legközelebb amikor legalább 10 perces sétára indultok, számoljátok meg légyszi hány (kb. 18-50 közötti) nőt és férfit láttok, és az eredményt írjátok le ide kommentbe. Jó lenne ha várost/települést vagy legalább megyét is írnátok, valamint ha Bp.-iek vagytok akkor kerületet/kerületeket amit érintettetek.

Nagy köszönet!



2020. szept. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel mikor megyek a busszal munkába 9 nő szokott lenni velem együtt meg három pasi. Csongrád megye. Most akkor erre kellene fognom hogy nincs pasim? Megyek is a sarokba sírni.
2020. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy vagyok olyan elvetemült és megszámolom a nőket és a férfiakat, majd leírom ide az eredményt. De ennek mi értelme, mi fog ezáltal változni, vagy lehet ezen változtatni? Nem. Felesleges ilyesmivel foglalkozni, változtatni úgy sem lehet rajta.
2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

"Én reggel mikor megyek a busszal munkába 9 nő szokott lenni velem együtt meg három pasi. Csongrád megye."

Ezeket a kifejezéseket, hogy "szokott", "szoktam látni", a munkahelyemen ennyien vagyunk hagyjuk.

Egy korrekt válasz ez lenne, hogy:


Én ma hazamenetben x férfit és y nőt láttam, Csongrád megyében

2020. szept. 17. 16:51
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
igen. Szűz maradsz örökre.
2020. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Reggel oviba menet 8 nővel találkoztam. 4 kolléganővel dolgozok egy boltban. Eddig 233 vevőnk volt, ebből 2 férfi. Kimentem kaját venni, és a sorban is 5 nő állt, 2 férfi. Eladó, kasszás, pultos: 4 nő.

Otthon 3 kiscsaj vár, és 1 férj.

Sőt! Áltsuliban 22 fő volt az osztályban, ebből 10 fiú, 12 lány. Gimiben 32 főből 8 fiú, 24 lány. Okj suliban 30 főből 28 lány, 2 fiú.

Még facebookon is: 337 ismerős, ebből csupán 88 férfi, a többi nő.

Ezek a számok és a tények. Mègse sírtam egyszer se a női többlet miatt. 😜

2020. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét számok, igaz 15 éve végeztem, de gimis osztályban 7 fiú volt és 15 lány
2020. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor egy korrekt válasz: Én ma amikor hazajöttem x nőt és y férfit láttam. Fejér megye :)
2020. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Én poénból összeszámoltam a megállóban ácsorgó embereket a 3 villamos 3 megállója alatt.

A Tihamér utcai megállóban 13 nő állt és 2 férfi, 1 kutya, 2 kislány és 2 kisfiú.


A Pongrácz Gergely téri megállóban 2 nő 1 kislány.


Jeszenák János utcánál 5 középiskolás lány, 1 bácsi a hozzá tartozó nénivel.

2020. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Én hétvégén vonattal utazom haza, és mostanában (szerencsére) inkább nők ülnek le a közelembe.
2020. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy hogy szoktam vagy konkrétan ma reggel? Konkrétan ma reggel is így volt mert mindig ugyanazok vannak azon a buszon.


Neked nem a fogalmazassal van a bajod hanem hogy valaki nem a te agyament elmeletedet bizonyítja.

2020. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!