Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek a magasságommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a magasságommal?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 20 éves és 193 cm magas. Senki sem tudja, hogy ez hogyan jött így össze, mert a családban mindenki vagy átlagos, vagy kifejezetten alacsony. Az átlagmagas pasik vagy eleve kerülnek, vagy szakítanak, mert kinevetik őket az ismerőseik. 190cm+ férfival meg valamiért soha nem találkozom. Kicsit gátlásos is vagyok a folytonos kudarcok miatt.

2020. szept. 21. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmit, ezt dobta gép.

Ezen változtatni nem tudsz. Keress magasabb pasit 2 métert vagy afelett.

2020. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 197 cm-es férfi vagyok és volt már 190 cm magas barátnőm is, de a mostani barátnőm is 182 cm. Nagyon bejönnek a magas nők.


Ha más dolgokban is passzolunk kívül-belül, akkor én összejönnék veled 193 cm-es létedre is, ha most nem lenne barátnőm. Úgy értem, hogy a magasságod nem hátrány lenne, hanem a szememben még kicsit előny is.

2020. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, próbáld meg a lehetőségeket mérlegelni, biztos lesz megoldás.
2020. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Én 180 vagyok, de hasonlóan sok a visszautasítás :(

32N

2020. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, aki attól érzi fenyegetve a maszkulinitását, hogy a barátnője magasabb nála, azt szerintem jobb, ha elkerülöd. Aki meg azért szakít veled, mert a barátai "kinevetik", az még sokkal rosszabb. 20 éves kor körül még sokan elég éretlenek ilyen téren, persze sokan később sem érnek be.

Hogy mit tudsz csinálni? Vagy nálad magasabb pasikat keresel (ezzel eléggé leszűkítve a potenciális partnerek számát), vagy olyat, akit ez nem zavar (már amennyiben téged sem). Utóbbiból azért van bőven, tippre több is, mint 193+-osból :)

2020. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Keress olyat, akinek csak a személyiség számít.
2020. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus esete, amikor valaki azért siránkozik, mert nem tud miért. Egy csomó pasi még fizetne is, hogy járj vele.
2020. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy hetet rászáánék hogy kipróbáljam milyen egy 3x-el fiatalabb és 20-al magasabb nő társaságában.
2020. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit... mit kezdenél vele? :D Mondjuk szexben lenne pár póz, amit nem nagyon lehetne kivitelezni, de ettől függetlenül pont nem érdekelne a magasságod. Vagyis azért egy kis haszna lenne... ölelésnél pont jó helyen lenne a fejem. :D 178cm körül vagyok.
2020. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tök szuper, hogy ilyen magas vagy, és hogy egyedi vagy emiatt:).
2020. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!