Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik eddig azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik eddig azért sírtatok,mert "a külföldi pasik visznek el minden nőt"! Hány csajjal jöttetek össze, mióta nincs itt a "konkurencia"?

Figyelt kérdés
A turizmusnak ámen, a külföldi turisták nem jönnek. Adott a lehetőség, hogy bevessétek magatokat.

2020. szept. 24. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Én örömmel ismerkednék Szeged környékén. Meg lehet élőben is próbálkozok hátha :)


Jó lenne már egy társ mert túlzottan is boldog/nyugodt vagyok szingliként. Kis konfliktusra meg problémákra lenne szükség amiket meg kellene oldani.


Na jó a kérdező most felbőszített XD hívok randira azt akit csak tudok XD Tinderen is írtam gyors egy csajnak... Természetesen ghostol... :'D


Biztos nem szeretik az ingyen kaját/kávét vagy meglátták hogy sorozatgyilkos vagyok :O


Na jó addig viszont megyek vissza hamburgert sütni... És megeszem egyedül oszt csá!!! XD


30f

2020. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez tök jó kérdés. Mondjuk én előtte sem panaszkodtam és most sincs okom rá. :P
2020. szept. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a turizmus nem szűnt meg teljesen, jönnek a focidrukkerek falkában...
2020. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Egyébént meg hogy ismerkedünk, amikor a szórakozóhelyek már 23 órakor bezárnak.
2020. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy 11-ig mész oda a lányhoz. Vagy te korábban 11 előtt nem tudtál odamenni senkihez?
2020. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Túl rövid az az idő.
2020. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 acelsziv ***** válasza:
66%
És én azt hittem ócskább kifogást már nem tudnak kitalálni... Mindig van lejjebb.
2020. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!