Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy majdnem 2 méteres srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy majdnem 2 méteres srácnak relatíve sok esélye van a 175-185 cm körüli magas lányoknál? Csak a magasságot nézve most

Figyelt kérdés

Vagy a magasabb csajok milyen magas párt szeretnének?


Olyat is hallottam már, hogy egy magas nő azért nem akart magas férfit párjának, mert nem akarta hogy a gyerekeik is magasak legyenek, mert neki is rossz élményei vannak a saját magasságával kapcsolatban.



2020. szept. 25. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Az már túl magas.
2020. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem semmi, micsoda figurák vannak ezek az oldalon. Egyeseknek az a bajuk, hogy szerintük túl alacsonyak, másoknak meg az, hogy túl magasak.
2020. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy, nem számít ennyire a magasság, ameddig nem zavaróan nagy a különbség. Én 180cm körül vagyok, akivel jelenleg ismerkedem 175.
2020. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én 172 cm vagyok és volt már 170 cm magas, 195 cm magas és 185 cm magas párom is. Baromira nem ezen múlik.
2020. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Istenem...kit érdekel a magasságod???


Lóvéd van?

2020. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek 190 magas nőt, nála biztos csak magasságot tekintve nem lenne problémád.


+ Szerintem a nagyjából hasonló magasság az ideális (most hanyagoljuk a "de hát a nő 10 centis magassarkúban megy, akkor mi lesz" baromságot, egyrészt nem mindenki hord ilyet - főleg az alapból magasak nem - másrészt nem hordja állandóan az sem, aki ilyet visel alkalmi megjelenéskor), és nagyjából ez meg is szokott lenni, persze vannak kivételek, de amennyire látom az általános az, hogy magas férfi - magas nő, átlagosok egymással és az alacsonyak is egymást találják meg. És ez valamilyen szinten így is van jól, az a legjobb, ha a másik ember arca/tekintete szemmagasságban van. Nem kell mindig le/felfelé nézni. Plusz-mínusz 10 centi nem számít, de az ilyen 30 centis különbségek már nem annyira nyerőek.

2020. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is, én 181 cm vagyok, nagyon tetszettek a 190+ férfiak :)
2020. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen és az is jó, hogy kevés a konkurencia. Ezért könnyű barátnőt szerezni a kiemelkedő férfiaknak, mert a nők mindig felfelé néznek. Hiába passzol jobban egy 170 magas srác egy 155 magas csajhoz, vagy egy 200 ezret kereső egy 140 ezret kereső csajhoz, ha 180+-os nőkből és 500 ezer+-t kereső nőkből NAGYSÁGRENDEKKEL kevesebb van, akkor nekik elég, ha annál a 10-20 pasinál jobbak, akik még esélyesek a nőnél, nekünk meg gyakorlatilag bármelyik, hozzánk hasonló átlag vagy az alatti pasi az ellenfelünk, aki egy villamosmegállóban vagy a pénztárnál vagy a munkahelyen szóba elegyedik a párunkkal.


Plusz extra, hogy a kiemelkedő férfiaknak általában van fix párjuk, így a mi párunkra már legtöbbször úgy mennek rá, hogy szexet vagy szeretői viszonyt akarnak, abba meg ő nem megy bele.


Egy segédmunkás meg simán leígéri neki a csillagokat is az égről, mert régebb óta egyedül van, mint mi és még a miénknél is hányattatottabb a sorsa.


Ezekért jó akár gazdagnak, akár magasnak lenni. Mert egy exkluzív körből válogatsz, ahol nem egymást tapossák a férfiak, hanem csak néhány vetélytársnál kell jobbnak lenned.

2020. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak magasságot tekintve jó eséllyel indulna, mivel én 178 centi magas vagyok. Viszont nagyon kevés ilyen magas férfit látok a mindennapokban, és nekik általában max 160 centis barátnőik vannak :D
2020. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

175 centis barátnőm imádja a 190 feletti srácokat, azt mondja, szereti, hogy végre ő is kicsi lehet :D

De nem csak ez alapján válogat. Hiába 2 méter a pasi, ha 200 kg vagy az arca olyan ronda, mintha baltával faragták volna vagy épp ápolatlan. Nyilván az sem előny, ha bunkó. A magasság csak egy szám, sok embernek van ugyan preferenciája vele kapcsolatban, de nem ez az egyetlen és legfontosabb szempont a többségnek.

2020. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!