Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30éves nőként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30éves nőként lehet esélyem 23éves férfinál?

Figyelt kérdés
Nem látszik rajtam a kor
2020. szept. 27. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Eleve nem normális ilyen idősen 23 éves srácok után futni. Én 31 vagyok és kiráz a hideg, ha egy ilyen korú srácra gondolok.

Gyerekek, nekik gimis barátnő való, nem egy érett felnőtt nő. Én férjnél vagyok és gyerekem van. Hol akar egy 23 éves ilyesmit?


És nincs is baj azzal,hogy nem akarja. Éljen csak,és élvezze, hogy fiatal.


Te meg nőjj fel.

2020. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Simán.


1,5 éve Tindereztem akkor voltam 21. 28 éves nő volt a legidősebb akivel találkoztam majdnem, de mivel a huga osztálytársam volt így megijedt és vissza mondta félve hogy mit gondolna a családja ha kiderül.

2020. szept. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
23 évesen nem akartam volna 30 éves nővel "járni", hiszen ilyenkor a 18-20-22 évesek minden szempontból jobban passzolnak.
2020. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Én férjnél vagyok és gyerekem van. Hol akar egy 23 éves ilyesmit?"


Mondjuk, ha csak a szex a közmegegyezéses cél, akkor simán.

2020. szept. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szexre? Ha kíván a pasi akkor jó esély van rá. Kapcsolatra? Honnan tudjuk? Leírtál két életkort, ennyi infóból meg nem mondja a legképzettebb pszichológus sem hogy a személyiségetek mennyire illeszkedik össze vagy sem.

Barátkozzatok, kommunikáljatok, ismerkedjetek - s majd elválik mi sül ki belőle. Ha azt mondjuk "ááá esélytelen" akkor meg sem próbálnád ha egyszer tetszik neked valaki?

2020. szept. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
Hogy álmodozik a greni :)
2020. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok még én se gyereket ,még élni akarok. Max majd 5év múlva ,addig még utazgatni akarok
2020. szept. 28. 09:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Na de ha szexkapcsolat a cél akkor meg nincs kérdés. Ilyen esetben nincs szó semmi közösről.
2020. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értem miből gondolják sokan, hogy egy 20 körüli fiatal srácnak csak a gimis csajok kellenek?

23 éves vagyok, dolgozok, már elköltöztem a szülői házból, saját magamat tartom el... A tököm tele van a fiatal lányokkal. Annyira vágyom az idősebb hölgyekre, hogy azt elmondani se tudom.

Egyszerűen van bennük valami ami nagyon vonz engem...

Úgyhogy simán lehet náluk, esélyed.

Remélem én vagyok az a 23 éves srác akinél beakarsz próbálkozni 😃

2020. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!