Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sràcok miért ölik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sràcok miért ölik meg a kaocsolat elején az izgalmat azzal a nyers szextàrgyalos dumàval?

Figyelt kérdés

Vonz egy sràc a neten.de utalgat.

Mikor jöhetne fel hozzàm meg ilyenek.

Mièrt kell rögtön az elején kidobatnia magàt a legtöbbnek ilyen nyers stilussal, esélyt sem adva az egésznek, vagy a spontenaitasnak, a kémiànak meg stb?



#tàrgyalàs szexröl #elöretervezés projekt #hidegség faemberek
2020. szept. 29. 12:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem neked erős problémák vannak a fejedben... idegen, de össze akarsz jönni vele? Egy idegennel nem kezdek kapcsolatba. :D


Egyébként meg a szomszéd Béla bácsival is lehet szexről beszélgetni... ez az egyik legnagyobb baja a magyar társadalomnak, a folytonos üres fecsegés a semmiről, minden mondanivaló nélkül...

2020. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ugy idegen hogy csak netröl ismerem még szemelyesen nem.


Béla bacsi meg egyre sürübben àtkopogna szerintem ha ilyen témàim lennének vele. Meg hirem is lenne plusz. Jönne a masik szomszed is.


Ne tegyünk màr ugy mintha a szex tema az idöjaras temanak felelne meg

2020. szept. 29. 13:25
 13/32 A kérdező kommentje:

A fő kérdést ki is felejtettem.

Most igy ezek után egyáltalán találkozzam vele? Van egyáltalán értelme?

2020. szept. 29. 13:27
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

ne általánosíts.


Ez csak egy kis kanos tini, vagy 20 éves. Akkor én is ilyen voltam, ma már inkább a kémiát, közös témákat keresem.

2020. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%

Van.

Nah pont az időjárás meg a havi kavicstermés az árok partján az a stílusú beszélgetés, amitől én személy szerint rosszul vagyok. Nem bírom az üres fecsegést. (Ezt egyébként a környezetem és a családom is nehezen értette meg... ha nincs lényegi mondanivalóm, akkor csendben vagyok.)


Talán eljön az a kor, amikor az emberek képesek lesznek arra, hogy nyíltan és őszintén beszéljenek mindenről... azt hiszem pár ezer évvel később kellett volna születnem. :D

2020. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő, én pl sose beszélgetnék ismerkedéskor egy nővel ilyenekről, mert elvégre nem ez miatt szeretnék barátnőt, hanem hogy egy társam legyen, mellettem legyen, szerethessem stb. Szex az csak hatodrendű volna ezért nem is hoznám szóba.

Kedves kérdező ezt neked kell eldöntened hogy találkozz e vele, de szerintem felesleges mert nagyon ráfog menni a szex témára vagy arra hogy meghúzzon téged, de persze ez csak az én véleményem 🙂 20/f

2020. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem akarok àltalànositani. Csak nem az elsö hogy nem adnak esélyt igy semmire. Hamvàban megölik az egészet
2020. szept. 29. 13:33
 18/32 A kérdező kommentje:
15 de most komolyan.mi közöd ahhoz hogy x vagy y vagy z nö mit hogy szeret a szexben meg mit gondol rola meg ilyenek? Ez a pàrjàra vagy kapcsolatara vagy szeretöjere tartozik sztem
2020. szept. 29. 13:34
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Még csak meg se érted, amit írok... úgy hogy köszönöm szépen elég volt belőled ennyi.
2020. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

17.


Ja, ez ezzel jár, vannak ilyenek. Neked, mint nőnek kell megválasztanod, hogy ki az, aki nem csak azt akarja. Még elég fiatalnak tűnsz, idővel ez jobban fog menni.

2020. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!