Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz a pártalálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés

Itt is van egy csomó lány aki nem talál barátot hiába írok nekik, vissza sem írnak. Mert ennyire nehéz és bonyolult dolog ismerkedni?

Sosem volt még barátnőm, de már évek óta próbálkozom. Tudom hogy mások meg állandóan találnak valakit. Nagyon szeret hiányom van, sosem simogattam, öleltem még meg egy lányt sem. És engem sem ölelt meg még senki. Annyira jó lehet főleg úgy ha szeretjük is egymást.


2020. okt. 2. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

"Itt is van egy csomó lány aki nem talál barátot hiába írok nekik, vissza sem írnak."


Persze, hogy nem, mert azok csak trollok.

2020. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert semmit nem tettél azért, hogy vonzóbb legyél a lányok szemében. Nem fejlődtél, nem javítottál magadon.
2020. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Mert a legtobb nonek 100 szazalekos megfeleles kell, tokeletes pasi.



Persze a belso az nulla, csak kulsosegek

2020. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó külső nélkül nem lehet csajozni.
2020. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!