Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszairnál olyannak aki ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszairnál olyannak aki ugy tünik azt várja hogy majd te szorakoztatod öt?magárol nem ir de tèged faggat? Témàja nincs, egy szia és ennyi?

Figyelt kérdés

Eddig elég rendes normalisnak tünt a sràc netröl.

De kezdi az ilyeneket hogy ramir x nap mulva, hogy szia.

Es ennyit.


En gondoltam megeröltetem magam hogy helyette (mivel ö kezdemenyezett,neki illett volna)de megkerdeztem hogy szia miert irtal, ujsàg veled?


Erre a vàlaszok vàlasza jött: vele semmi. Velem?


En megirtam, hogy velem meg sokminden.

Persze faggat, hogy mi az.

Hàt nem avatom bele.


Na most azt várja erre hogy en majd mesèlek regélek megnyilok es feldobom a semmi napjàt?


Offoljam vagy van remenyaz ileneknél, hogy nem hülye?



#szia mizu semmi témàju sràc
2020. okt. 5. 21:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Én az ilyeneket hanyagolom. Neked is ezt javaslom. Semmi kreatív duma, csak a faggatózás. Sztm egy beszélgetés kölcsönös érdeklődésen is alapszik... Volt már ilyennel dolgom. Nem vezet sehova.
2020. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Ritka a jó beszélgetés, ami kölcsönösségen alapul.
2020. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ilyenek az energiavampirok is, nem? A te szavaidbol temaidbol ötleteidböl èl ö, ö pedig semmit nem tesz bele.
2020. okt. 5. 21:21
 4/35 anonim ***** válasza:
78%

Én komolyan azt hittem, hogy férfi írta ki a kérdést, hogy már megunta ezt, hogy szórakoztatnia kell a nőket Tinderen.


Azért az, hogy megkérdezi mi van veled... hát eléggé nem nagy szórakoztatás:D Válaszolsz a kérdésre. Azért el ne ájuljon már senki egy ilyentől.

2020. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül elég sok ilyen ember van, én is "beszélgettem" már itt is nem egy ilyen nővel. Kérdezgettem, válaszolt, de ennyi, magától eszébe sem jutott volna, hogy visszakérdezzen, vagy bármilyen más témát felvessen. Ezekkel az emberekkel nem nagyon tudsz mit kezdeni, vagy lusták, vagy ostobák, és egyik sem túl jó opció.
2020. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
#4: Mivel te férfi vagy, nem nagyon beszélgetsz férfiakkal, de biztosíthatlak, rengeteg olyan van, akinek annyiból áll a társalgás, hogy "Mizu?", "Napod?"....
2020. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Én az ilyen nőket mindig gyorsan pattintom, ha nincs meg a kölcsönös érdeklődés, akkor kár az energiáért.


Nem gondolom, hogy egy nőnek másként kellene eljárnia ilyen helyzetben

2020. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

"Mivel te férfi vagy, nem nagyon beszélgetsz férfiakkal, de biztosíthatlak, rengeteg olyan van, akinek annyiból áll a társalgás, hogy "Mizu?", "Napod?"...."

Igen, de ez még mindig mérföldekkel élvezetesebb társalgás mint amikor megnézik az üzeneted és nem írnak, vagy csak ripsz ropsz eltűnsz:)

2020. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nem kerdezte meg mi van velem. Csak miutan en öt. Holott ö irt nekem.


De mik vannak? Egy masik srac is ram irt x nap mulva hogy SZIA


Ma ilyen nap van?


Mosrt a 2.-nak már azt irtam hogy bakker össze kéne boronàlni öt a màsik sziázos sraccal. De kivancsi lennék arra a beszelgetesre tenyleg

2020. okt. 5. 22:07
 10/35 A kérdező kommentje:
Es csóri nem érti.
2020. okt. 5. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!