Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszairnál olyannak aki ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszairnál olyannak aki ugy tünik azt várja hogy majd te szorakoztatod öt?magárol nem ir de tèged faggat? Témàja nincs, egy szia és ennyi?

Figyelt kérdés

Eddig elég rendes normalisnak tünt a sràc netröl.

De kezdi az ilyeneket hogy ramir x nap mulva, hogy szia.

Es ennyit.


En gondoltam megeröltetem magam hogy helyette (mivel ö kezdemenyezett,neki illett volna)de megkerdeztem hogy szia miert irtal, ujsàg veled?


Erre a vàlaszok vàlasza jött: vele semmi. Velem?


En megirtam, hogy velem meg sokminden.

Persze faggat, hogy mi az.

Hàt nem avatom bele.


Na most azt várja erre hogy en majd mesèlek regélek megnyilok es feldobom a semmi napjàt?


Offoljam vagy van remenyaz ileneknél, hogy nem hülye?



#szia mizu semmi témàju sràc
2020. okt. 5. 21:14
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Amugy a stilusod pont olyan akikkel nem tart sokaig egy levelezés a rèszemtöl.

Nyugodj meg. Tudok szelektàlni.

2020. okt. 7. 10:42
 32/35 anonim ***** válasza:

@31: teljesen egyet értünk. Nagyon jókat dumáltam már online és offline is olyan emberekkel, akikkel párkeresési szepontból nulla relevanciánk volt.


Szeretem, mert érdekes, mert szórakoztató, mert jó beszélgetéseket és vitákat lehet folytatni, akár csak szórakozni, viccelődni, elütni az időt.


De a Te "embered" pont nem az, akivl akár egy laza small talkot, akár egy komolyabb beszélgetést lehetne folytatni.


És ennek nincs köze sem a párkereséshez, sem ahhoz, hogy mennyire vagytok érdekes emberek. Van úgy, hogy egyszerűen nincs meg két ember között a kémia egy jó csevegéshez. Ilyenkor szerintem 2-3 téma váltós próbálkozás után szépen tovább kell állni, és elfogadni, hogy nincs meg az összhang, nem pedig szenvedni az egy szavas válaszokkal, és kínlódni, hogy mit is akarunk valójában egymástól.

2020. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

bocs, ezt a 30-ra írtam, nem a a 31-re.


Az meg, hogy milyen a stílusom szintén mellékes, nem jelentkeztem, hogy beszélgetni akarnék veled, de máris több gondoatot váltottunk, mint a jóemberrel, akivel a "szia" az egyeten kommunikációtok :D)))

2020. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy meg tudtuk beszélni



A csak sziázos már kiesett a "játékból"

A másik sziázos meg tudott lepni. Vele van eddig ez a célnéküli kommunikacio

2020. okt. 7. 13:25
 35/35 A kérdező kommentje:
*a "van" az azért tulzàs :)
2020. okt. 7. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!