Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszairnál olyannak aki ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszairnál olyannak aki ugy tünik azt várja hogy majd te szorakoztatod öt?magárol nem ir de tèged faggat? Témàja nincs, egy szia és ennyi?

Figyelt kérdés

Eddig elég rendes normalisnak tünt a sràc netröl.

De kezdi az ilyeneket hogy ramir x nap mulva, hogy szia.

Es ennyit.


En gondoltam megeröltetem magam hogy helyette (mivel ö kezdemenyezett,neki illett volna)de megkerdeztem hogy szia miert irtal, ujsàg veled?


Erre a vàlaszok vàlasza jött: vele semmi. Velem?


En megirtam, hogy velem meg sokminden.

Persze faggat, hogy mi az.

Hàt nem avatom bele.


Na most azt várja erre hogy en majd mesèlek regélek megnyilok es feldobom a semmi napjàt?


Offoljam vagy van remenyaz ileneknél, hogy nem hülye?



#szia mizu semmi témàju sràc
2020. okt. 5. 21:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Annyit elmondtam neki hogy nem tudom miert irkalunk egymasnak amugy. De ö sem tudja ugy tünik.

Irtam neki, tölem ilyen "netröl szexet" ne is várjon, komolyban megint nem tudok vele gondolkodni,lazàban, meg hàt, végképp nem tudom.

Szoval jeleztem, hogy lehet nem jonak irkàl nem engem keres.

Ö erre azt irta, ö nem gondolkodik opciokban ezer dolga van amugy is


Szoval most ez megy hogy egyikünk se tudja minek irogatunk amugy egymasnak.


A màsik sziázos sràc már off lett.

2020. okt. 6. 08:07
 22/35 anonim ***** válasza:
Azért a kérdésedben van egy kis bökkenő. Azt panaszolod, hogy az illető magáról nem ír, de téged faggat. Ha meg magáról beszélne, akkor az lenne a baj, hogy csak magával foglalkozik, rád nem is kíváncsi. A kommunikációban mindkét félnek aktívnak kell(ene) lennie, és egyensúlyban tartani a kérdezősködést a saját magáról való meséléssel. Nem tudom, te mennyire szoktad kérdezni a másik embert, nálam rendszeresen előfordul, hogy én kérdezek, de a másik nem. Önmagamtól meg nem fogok nekiállni magamról mesélni, mert úgy gondolom, hogy ha valóban kíváncsi rám, akkor kérdezni fog, hogy mit lehet rólam tudni.
2020. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Ha rairok valakire akkor valamiert rairtam.

Ha nincs mit mondanom neki akkor nem irok ra.nalam ez igy müködik.


Irritalo mehlatni a munkahelyen is pl hogy szia.

Ranezek a telora hogy jött egy üzim vajon ki irhatott mi lehet az mit szeretne? Erre nagy csalodas.egy bazi nagy semmi

2020. okt. 6. 08:41
 24/35 A kérdező kommentje:

Mintha kb azt irnà figyelj:


Odafigyelek. ès..ez àll utàna:

2020. okt. 6. 08:43
 25/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem ugyanez van, rámír hogy vagy, milyen napom volt. Elmondom, én visszakérdezek és annyi. Ezek után dobok fel témát, vagy kérdezem, de ő meg semmit sem kerdez,csak válaszol. Nem vagyok én riporter. Egyébként nekem nagyon tetszik a srác, de unalmas ez így.

Azt nem értem, ennek mi értelme ha nincs témája. Ha pedig nem érdeklem minek kell egyáltalán rámírni?

Engem ha nem erdekel a férfi, nem írok neki semmit.

Szóval nem tudom mi van ilyenkor. Zavarban van,vagy csak unatkozik? Élőben is így beszélgetne?

Komolyan nem értem.

2020. okt. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ezek az adoniszok már csak ilyen unalmasak, de akkor is őket akarja az összes nő. :)
2020. okt. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nem adoniszok sokan.


De még mindig azt làtom jobb lapozni. Mással el lehet beszélgetni viszont :)


Most a crossos srac akivel aztán jokat el lehetett beszelgetni végül,várja azt is, hogy en is ráirjak. Majd rairok csak nekem ö még "idegen" kicsit.szoval nem erzem haver baràtnak meg semminek még.

2020. okt. 7. 06:13
 28/35 anonim ***** válasza:
1es milyen alapon vársz el kreativságot ha te se vagy az nigger.ilyennel?anyád az ilyen.
2020. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, te sem vagy 100-as.


Fogalmad nincs, hogy te miért írsz neki, neki még annyi fogalma sincs, hogy mit akar tőled, mégis ahelyett, hogy bannolnád, itt pörögsz rajta.


Ennyire nincs más jelentekező?

2020. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nekem ez az életben különösnek és elég spontannak is tünik hogy vkivel mindenféle érdek vagy cél nélkül kötetlenül beszelgetek.


A neten idegenekkel nem csak tarskeresözni lehet szerintem.

Nekem most èrdekes ez a szitu.

2020. okt. 7. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!