Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem egy felszínes dumagép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem egy felszínes dumagép az tényleg csak külsővel (a nő nyomul rá) vagy sok pénzzel tud kompenzálni?

Figyelt kérdés

Vagy léteznek még olyan nők, akik el tudnának képzelni párkapcsolatot olyan férfiakkal is, akik nem fossák a szót mindenféle felszínes dologról?


Itt volt egy legutóbbi kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De van több ilyen is...


Mintha az lenne egy férfi értéke, hogy folyamatosan semmitmondó, hétköznapi dolgokról fossa a szót lehetőleg 10-nél több töltelékmondattal körülírva.


Ha mondanivalóm van, akkor el szoktam mondani. Ha a másik félnek van, szívesen meghallgatom. De mikor azt várja, hogy a szürke hétköznapokról egy csomót tudok beszélni vagy random séta közben minden látott dologról van 2-3 mondatnyi hozzáfűznivalóm, legyen az galambszar vagy szirénázó mentőautó, akkor tök szarul érzem magam és már ezért nem tudok természetesen viselkedni, mert folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mondanom kéne valamit, mindegy, hogy mit, csak valamit.


És azt figyeltem meg, hogy a hozzám hasonlóan keveset beszélő férfiaknak csak akkor van barátnőjük, ha a nő nyomult rá a srácra, mert annyira megtetszett neki, vagy akkor ha pénze van, de akkor meg olyan nőkbe botlik gyakran, aki csak azért van vele vagy akit a szülők tolnak, hogy jöjjön össze vele, azt majd kihúzza a családot az anyagi nehézségből.



2020. okt. 5. 22:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

Felszínes embereknek kell a felszínes szöveg, és akkor érzik, hogy megvan a kapcsolat ha beszélnek. Ez pont olyan mint a kapcsolatban amikor hangoztatni kell, hogy "jaj de szeretlek", de ha közben meg semmi látszatja nincs akkor oda se neki legalább hallja.


Szomorú de ez van.

2020. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%

"Mintha az lenne egy férfi értéke, hogy folyamatosan semmitmondó, hétköznapi dolgokról fossa a szót lehetőleg 10-nél több töltelékmondattal körülírva."


Igen, mert a nők 99%-a nem ért semmihez, nem érdekli semmi, csak a hétköznapi fosok. Ha a férfi nem tud beszélni a valóvilágban a Klári félrekrásáol, vagy az éppen aktuális celebekről, akkor nincs "téma".

A nőket nem érdekli a férfiak hatalmas problémája, "hogy teremtek családra való lóvét, hogy viszem előre az életem, stb..", ezt nem akarja tudni, csak "legyen".

Ha nem a nő szed fel téged, akkor felesleges is odamenni, mert hülyét csinálsz magadból.

2020. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, te nem azért vagy lelombozóan unalmas, mert "nem vagy felszínes dumagép", hanem azért, mert mindabból, amit írtál, egyértelmű, hogy téged nagyon kevés dolog érdekel, magyarul: a külvilágban megfigyelhető dolgok túlnyomó része téged untat. Ez a hozzáállás (amelyet te választottál) tesz téged unalmassá. Érted az összefüggést?
2020. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
#2: mondjuk, az, hogy te olyan nőkkel vagy körülvéve, akik olyanok, mint amit leírtál, az a te saját, különbejáratú szegénységi bizonyítványod. Az meg, hogy el sem tudod (vagy inkább akarod?) képzelni, hogy léteznek másfajta nők is, szintén sokat elárul rólad. Többek közt azt is, hogy téged a nókből kizárólag az érdekel, hogy van-e bennük olyan, amit föl tudsz használni a személyes céljaidra. Mivel te ilyen haszonelvűen tekintesz rájuk, ezért természetes, hogy olyan nőkkel találkozol, akik a te tükörképeid (morálisan is), csak nőben.
2020. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
4-es, persze a férfi tekint haszonnal a nőkre, pont ezért írtam, a 99%-a beleértve téged is csak egy manipulatív haszontalan ember. A társadalom számára felesleges, mert csak "fogyaszt, csacsog". Bár nem felesleges, mert a panelproli adja az Orbánék bevételének a 90%-át. Az h én ilyen nőket ismerek többségiben még jóhogy nem az én hibám? :/ (kivétel van nyilván, de többségről beszélek), s ahogy látom neked az általánosítás nem elfogadható dolog, s mindig mást okoljunk... Tudod egy értelmiségi/ügyvéd fekete nő (mert ilyen is van csak arányuk megegyezik az értelmes nők arányával) nyilatkozta, ő nem tehet róla, hogy a feketék 90%-a bűnöző, és ezért tévesztik össze a bíróságon elítéltekkel, de ő nem olyan. Te sajnos a "nyomorultak közé" tartozol az újjal mutogatásod miatt.
2020. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

5-ös, te kezeltesd magad, mert nem vagy normális. Egy jó pszichológus azért még megmenthet persze... :/

Amúgy nem kell felszínes dumagépnek lenni, de aki 2 mondatot nem tud kinyögni, az ne is várjon csodát. Azon, hogy valaki buta/unalmas a pénz és a külső nem segít, mert akkor csak hasonlóan felszínes emberek találják meg. Egy normális nőnek viszont mérvadó egy mély, tartalmas beszélgetés, amihez néminemű érdekesség nem árt.

Egyébként kérdező, itt sokkal nagyobb gond, hogy be vagy savanyodva és azt hiszed, ha szép és gazdag lennél, minden megoldódna. Pedig nem.

2020. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy baszki. :D Én azt sajnálom, aki mellett te kikötsz. Borzalmas negatív ember vagy. Fújj.
2020. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Én az a típus vagyok akinek be nem áll a szája a legtöbb esetben. Sokszor túlsúlyba is kerülök a beszélgető partneremmel szemben ha nagyon belendülök. De messze nem a való világ, x faktor, barátok közt hármas a témám. Ezekből a műsorokból is van, hogy megnézek, de alapvetően nekem elég tág az ismeretköröm, amit szívesen tovább tágítok. Nagyon sok téma van, amibe másokkal való beszélgetés után mélyedtem el, mert meg akartam érteni, vagy tájékozottabb szerettem volna lenni.

Ez nem megy, ha a heti bevásárló listával kimerül a közös téma.

Én tényleg bármiről tudok beszélni és nekem erre igényem is van. Mert így ismered meg a másikat, így látod milyen az ő világa, mik az elvei, meglátásai, tervei és miben változik az évek alatt.

Ha kussban akarok baktatni a városban azt jobb egyedül, mert akkor közben tudok zenét hallgatni.

Hogy az alap kérdésre válaszoljak, nekem barátnak se kell olyan, akit a nagyon alap kommunikáción túl, csak vért izzadva lehet megszólaltatni. Párkapcsolatra pedig innentől sejthető, hogy teljesen esélytelen.

Nekem az, hogy valaki kommunikatív és az, hogy fossa a szót vég nélkül, nem azonos. A különbség a normák és határok ismerete és az intelligencia. Rengeteget beszélni nem csak értelmetlen témákról lehet, sőt szerintem mélyebb dolgokról lehet csak igazán sokat. És a mélyebb dolog bizony elindulhat a galamb szartól is, ha a beszélgető partner aktív és kreatív.

2020. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
8as, én nem negatív vagyok, csak kerülöm a vérszívókat... :) Ki akar saját magával kbszani?!? Én nem.
2020. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Szóval ronda is vagy, csóró is vagy, beszélgetni sem tudsz. Csodás lehet veled az élet.
2020. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!