Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem egy felszínes dumagép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem egy felszínes dumagép az tényleg csak külsővel (a nő nyomul rá) vagy sok pénzzel tud kompenzálni?

Figyelt kérdés

Vagy léteznek még olyan nők, akik el tudnának képzelni párkapcsolatot olyan férfiakkal is, akik nem fossák a szót mindenféle felszínes dologról?


Itt volt egy legutóbbi kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De van több ilyen is...


Mintha az lenne egy férfi értéke, hogy folyamatosan semmitmondó, hétköznapi dolgokról fossa a szót lehetőleg 10-nél több töltelékmondattal körülírva.


Ha mondanivalóm van, akkor el szoktam mondani. Ha a másik félnek van, szívesen meghallgatom. De mikor azt várja, hogy a szürke hétköznapokról egy csomót tudok beszélni vagy random séta közben minden látott dologról van 2-3 mondatnyi hozzáfűznivalóm, legyen az galambszar vagy szirénázó mentőautó, akkor tök szarul érzem magam és már ezért nem tudok természetesen viselkedni, mert folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mondanom kéne valamit, mindegy, hogy mit, csak valamit.


És azt figyeltem meg, hogy a hozzám hasonlóan keveset beszélő férfiaknak csak akkor van barátnőjük, ha a nő nyomult rá a srácra, mert annyira megtetszett neki, vagy akkor ha pénze van, de akkor meg olyan nőkbe botlik gyakran, aki csak azért van vele vagy akit a szülők tolnak, hogy jöjjön össze vele, azt majd kihúzza a családot az anyagi nehézségből.



2020. okt. 5. 22:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos a nők pofájára lett formálva a világ. Sunyiság, végtelen irigység, felszínesség, butaság, kapzsiság, felszínesség, követelőzés, hipergámia, exogámia. A jó hír hogy az inga mindig visszaleng. Na akkor nem lennék a helyükben.
2020. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy inkább közelebb áll az igazsághoz, hogy azokat a nőket már korán elkapkodják a magas státuszú, pénzes vagy jó külsejű emberek, akik megengedhetik maguknak azt a "luxust", hogy a nő 5 percnyi csacsogása után "Fogd már be a pofád!" beszólással reagáljanak."


Innen látszik, hogy az egyetlen probléma veled az, hogy egy agybeteg mocsadék vagy, már bocs.

2020. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

“A galambok évente több milliós kárt okoznak a városoknak.

Dubaj úgy védekezik ellenük, hogy hivatásos solymászokat fogadnak, akik reptetéssel távoltartják a galambokat az épületektől”

Ennyi jutott hirtelen eszembe a galambkakiról.

2020. okt. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%
#25: inkább te fogd be, kis agresszív pöts vagy 🤣🤮🤣
2020. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#26: kinek?
2020. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#20: "Aki gyárilag olyan SZEMÉLYISÉG, hogy befogja, az általában ugyanolyan szótlan ember, és kellemetlen, hosszú távon elviselhetetlen (vagy unalmas, és ezért persze, hogy megcsalják / elhagyják) társaság, mint a férfi megfelelője. Pszichológiai realitásérzéked nuku, drága kérdező."


Ez úgy ahogy van ostobaság!


Csak a férfiaktól várják el azt, hogy dumagépek legyenek. Ez alól kivétel a pénz és az extra jó kinézet. Ha fizeted a nő életszínvonalát, akkor szemet huny afelett, hogy nem lehet veled csacsogni.


Ha annyira jól nézel ki, hogy az összes barátnője irigyli és növeled az Instagram követőinek a számát, akkor szintén szemet huny afelett, hogy nem vagy egy dumagép.


#22: Pontosan tudtam, hogy fog érkezni egy ilyen válasz.


#23: Pedig sokkal egyszerűbb lenne lelövöldözni mindet és az emberi fogyasztásra alkalmas részéből olcsó élelmiszert csinálni az éhezőknek, a nehézfémekkel teli részéből pedig valami olyat, ahol nem tesz (nagyobb) kárt a természetben (mint az életben hagyott, nehéz fémekkel teli galamb, amit általában kóbor kutyák/macskák fogyasztanak el, amit majd befognak az állatvédők és utána hazaviszik a menhelyről és kisgyerekek száját nyalogaták és csodálkozunk hogy mitől van ennyi ritka betegség.

2020. okt. 8. 01:45
 28/29 anonim ***** válasza:
65%
27: Pedig egyáltalán nem ostobaság az a gondolat. Én is "kuka" típus vagyok (és nő), nemhogy hosszú, de rövidebb távon sem bírják az unalmasságomat. Nyilván ha tudnám kompenzálni egy 10/10-es kinézettel vagy pl. készségesen vállalt házicselédkedéssel, akkor kellenék, így viszont...
2020. okt. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%

"Csak a férfiaktól várják el azt, hogy dumagépek legyenek. Ez alól kivétel a pénz és az extra jó kinézet. Ha fizeted a nő életszínvonalát, akkor szemet huny afelett, hogy nem lehet veled csacsogni.



Ha annyira jól nézel ki, hogy az összes barátnője irigyli és növeled az Instagram követőinek a számát, akkor szintén szemet huny afelett, hogy nem vagy egy dumagép."

Ha te ettől jobban alszol kérdező, akkor hidd ezt.

Vannak nők, akiknek elég csak ez, vagy csak az a tulajdonság, mert mások az igényeik egy kapcsolatban. Nekem nem kell senki pénze, a külön kassza híve vagyok és eltartom magam. A nagyobb pénzbeli különbség jellemzően oda vezet, hogy hasonlóan a te elképzeléseidhez, a férfi elkezdi feljebb valónak képzelni magát és plusz "juttatásokat" vár el a párjától a gazdagságért cserebe.

Ami az insta, Facebook és társait illeti, én alig teszek fel képet Facebookra. A legtöbb képem ami fönn van más tette fel és megjelölt rajta így került föl. Instám pedig nincs is.

Ellenben egy kapcsolattól elvárom, hogy jól érezzem magam benne. Ehhez pedig az kell, hogy ne kussban üljünk a tv előtt, hanem kommunikáljunk, beszélgessünk mindemféléről, hogy ismerem a partnerem gondolatait, érzéseit, véleményét. És ebbe bele tartoznak olyan témák is, amik számodra "csacsogásnak" minősülnek.

Az, hogy a másik csak a nagyon fontos infókat osztja meg, még egy jobb munkahelyi kapcsolatba is édes kevés nekem. Még a munkahelyemen is többet beszélgetek ennél azokkal, akiket kedvelek és ott is kerülöm azokat akik szótlanok,mert azoknak minden bizonnyal nincs igényük a társaságra.

Pedig a munkatársakkal igazán kevéssé pózol az ember online felületeken.

2020. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!