Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem egy felszínes dumagép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem egy felszínes dumagép az tényleg csak külsővel (a nő nyomul rá) vagy sok pénzzel tud kompenzálni?

Figyelt kérdés

Vagy léteznek még olyan nők, akik el tudnának képzelni párkapcsolatot olyan férfiakkal is, akik nem fossák a szót mindenféle felszínes dologról?


Itt volt egy legutóbbi kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


De van több ilyen is...


Mintha az lenne egy férfi értéke, hogy folyamatosan semmitmondó, hétköznapi dolgokról fossa a szót lehetőleg 10-nél több töltelékmondattal körülírva.


Ha mondanivalóm van, akkor el szoktam mondani. Ha a másik félnek van, szívesen meghallgatom. De mikor azt várja, hogy a szürke hétköznapokról egy csomót tudok beszélni vagy random séta közben minden látott dologról van 2-3 mondatnyi hozzáfűznivalóm, legyen az galambszar vagy szirénázó mentőautó, akkor tök szarul érzem magam és már ezért nem tudok természetesen viselkedni, mert folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mondanom kéne valamit, mindegy, hogy mit, csak valamit.


És azt figyeltem meg, hogy a hozzám hasonlóan keveset beszélő férfiaknak csak akkor van barátnőjük, ha a nő nyomult rá a srácra, mert annyira megtetszett neki, vagy akkor ha pénze van, de akkor meg olyan nőkbe botlik gyakran, aki csak azért van vele vagy akit a szülők tolnak, hogy jöjjön össze vele, azt majd kihúzza a családot az anyagi nehézségből.



2020. okt. 5. 22:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

"hogy teremtek családra való lóvét, hogy viszem előre az életem, stb..",


És ez miért csak a férfiak problémája?

Ja, hogy veled csak tanulatlan, céltalan nők állnak szoba? Biztos jó oka van

2020. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2%
11, jelenleg 5 házat építek párhuzamosan, szerintem nagyobb házban élek mint te és a hozzádtartozóid összesen, illetve annyi szabadidőm van, amennyi neked összesen nem volt 10 év alatt :) Szóval nekem ne hazudozz, meg ne próbálj meg letördelni, mert felesleges. 1 hónap alatt annyi pénzt keresek mint te 10 év alatt. Miért jó az ha le akarod nyomni a másikat a saját nyomorodba? Miért jó az ha te fminista szr vagy és a másik nem ért vele egyet akkor azonnal próbálod ledarálni? Nem mindenki olyan rakás szr mint te. Fogadd el, vannak nálad "döntéshozóbbak", bármennyire is nagy a "lyukad". Az csak 1 lyuk, van még másik millió tucat hozzád hasonló önbizalomtördelő senkiházi.
2020. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
A mai IQ fighter nők általában csak hallgatnak és elvárják, hogy mások szórakoztassák őket, mert egyébként semmi értelmeset nem tudnának hozzáteni egy mélyen-szántó beszélgetéshez. :)
2020. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Fight. :D
2020. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
9%
Nincs fight, mert egyenlőtlen :) Feminista szr vs férfi.
2020. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Te nem férfi vagy, hanem egy szánalmas bohóc. :) (én egy másik válaszoló vagyok, nem az, akivel eddig beszéltél)
2020. okt. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

#3: És akkor felmerül a kérdés: Nőben miért nincs ugyanilyen gondolkodású? A nők közül egy sem "unalmas" a te definíciód szerint?


Vagy inkább közelebb áll az igazsághoz, hogy azokat a nőket már korán elkapkodják a magas státuszú, pénzes vagy jó külsejű emberek, akik megengedhetik maguknak azt a "luxust", hogy a nő 5 percnyi csacsogása után "Fogd már be a pofád!" beszólással reagáljanak.


Így akár pénz, akár külső, olyanok maradnak meg mellettük, akik gyárilag befogják a pofájukat, hiszen ez az alapszemélyiségük része.


Nekünk meg maradnak az impulzív egyedek, akiket folyamatosan szórakoztatni kell, különben elunják magukat.

2020. okt. 6. 04:13
 18/29 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, a te bajod az értelmi szintedben keresendő.

Az meg külön vicc, hogy szerinted csak kétféle férfi létezik: szófosógép és unalmas kuka. Elárulom, egyik sem kéne. Van középút is, hála Istennek.

2020. okt. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Sőt, ha nem nézel ki jól és pénzed sincs, akkor még az sem segít rajtad, ha felszínes dumagép vagy. A külső és a pénz a legfontosabb a nőknek.
2020. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

#19: "akik gyárilag befogják a pofájukat, hiszen ez az alapszemélyiségük része."


Ebből látszik, hogy fogalmad sincs, mit beszélsz. Aki gyárilag olyan SZEMÉLYISÉG, hogy befogja, az általában ugyanolyan szótlan ember, és kellemetlen, hosszú távon elviselhetetlen (vagy unalmas, és ezért persze, hogy megcsalják / elhagyják) társaság, mint a férfi megfelelője. Pszichológiai realitásérzéked nuku, drága kérdező.

2020. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!