Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel 3 hete levelezek már társkeresőn kb. de alig van fent, nagyon keveset ír... Pedig elvileg szimpatikus vagyok neki, és szeret velem levelezni. Azzal indokolja, hogy sokat kell tanulnia, és kevés az ideje.


Mostanában alig ír, napi egyszer ha belép, tényleg naponta csak 1-2 mondatot beszélünk. Igazából már elég sokat beszéltünk, de ezt úgy hogy az első héten még eléggé aktív volt, aztán utána már alig.

Csak a társkeresőn beszélünk, mert a közösségi oldalait nem használja...


Már kétszer megírtam neki, hogyha nem akar semmit, akkor mondja meg, és nem írok neki többet. De ő mindig bocsánatot kér, hogy nem volt ideje, fáradt stb. De írtam neki, hogyha fontos lennék neki egy kicsit is, akkor szakítana rám napi 10 percet kb.


Most megint megírtam neki, hogy mondja e hogy szeretne -e egyáltalán találkozni velem valamikor, mert ha nem, akkor én befejeztem a levelezést vele.


Mit tegyek? Jobb lenne elfelejteni, nem?


2020. okt. 7. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, felejtsd el! Teljesen megérthető, hogy nem ér rá, de akkor felesleges ismerkednie.
2020. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

"Van egy lány, akivel 3 hete levelezek" ez a történet itt ért véget.

1 hét, ha ennél tovább tökölsz, nem hívod randira, akkor felejtsd el az egészet.

2020. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is csinálták már nőként. Felejtsd el. Szarik rád, csak nincs benne annyi gerinc, hogy ezt szépen leírja.
2020. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges erölködnöd, nem érdekled már.
2020. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmm... Érdekes. Ugyanez a szituáció nálam is. Akár én is írhattam volna ki ezt a kérdést.
2020. okt. 8. 19:15
 6/10 A kérdező kommentje:
ja hát persze azért mert ez az én kérdésem lol
2020. okt. 8. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:
🧐🤨
2020. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak ezek a smiley-k. Lenne kedved megismerni engem?
2020. okt. 8. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem keresek komoly kapcsolatot.
2020. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én se komolyat keresek, hanem komolytalant.
2020. okt. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!