Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan pasi aki biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi aki biztos benne, hogy sosem lesz csinos, formás, szép mellű barátnője? Ha igen, akkor hogy dolgozzátok fel, hogy esélyetek sincs erre a kategóriára?

Figyelt kérdés

Ilyen csajokra gondolok:

[link]

[link]



2020. okt. 7. 15:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#9: Melyik bolygóra tévedtél? Nem rólam szól a kérdés, hanem az érintett vágyakozó pasikra hegyeztem ki. Olvasd el újra!
2020. okt. 7. 15:44
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

"Persze, aki suli után max xhamster-en lát nőt, az el se tudja képzelni, hogy néz ki egy igazi szép nő."


Öngól lvl végtelen :D

2020. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
A 4. válaszopciót jelölném meg: lesz*rom mekkora a melle. Minden mell szép. Pont.
2020. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellu D kosaras a baratnom es nem hajas. Soha nem alltam ugy hozza eselyem sincs.
2020. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#14: Hát mert gondolom te is egy sportos, helyes, férfias vonzó pasi vagy. Jóhogy hozzád való a csajod. Én a kérdésemben most az átlag Jancsikra meg lúzer Pistikre gondoltam.
2020. okt. 7. 15:54
 16/28 A kérdező kommentje:
#12: Miért lenne öngól? Nem én vagyok akkora hülye, hogy minden nagymellű nőre egyből ráfogom, hogy implantátumos azt csókolom.
2020. okt. 7. 15:55
 17/28 A kérdező kommentje:
#13: Látom nem sikerült megérteni a kérdést. Most azokat akartam megszólítani, akik vágynak a telt keblű forró csajokra, de esélyük sincs rá.
2020. okt. 7. 15:57
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
4# a kèpen levö sem termeszeted
2020. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

Csak annyira h.ülye fogyatékos, hogy komolyan azt hiszed, hogy olyan sovány alkathoz természetesen jár hatalmas mell. Ja, mondjuk millióból egy ilyen nőnél.

A többinek pedig vagy kicsi, vagy közepes.

2020. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.

Ilyenkor nincs mit tenni.

A leggázabb meg már az ha nem a húszas éveiben jár már az illető, kopaszodik, hízik, több ujja mint foga.

De nap mint nap látja az utcán a csinos huszonéves pipiket.

De azok persze úgy átnéznek rajta mintha üvegből volna.

Ilyenkor van olyan érzése az embernek hogy kB ez már olyan mintha meghalt volna. Egy két lábon járó szellem lett belőle. Lehet még szellemként is több eséje lenne becsajozni. 😀😀

2020. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!