Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Második randin miért kell már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin miért kell már egyből ilyen feltételeket szabni?

Figyelt kérdés

Adott egy kedves lány, aki elsőre nagyon vonzónak tűnt. Most is az, de mondott pár dolgot, ami nem tudom, mennyire normális: hogy ő takarítani nem fog, bejárónőt kell majd hívjunk. Ugyanígy nem főz, mert nem "cseléd" és mosni sem akar, tehát házimunkát nem végez. Szerinte alap, hogy ezt egy normális pár elő tudja teremteni, mármint a bejárónőt.

Az anyagi oldalával nincs gondom. Azzal igen, hogy valaki, akit éppen csak megismertem már együttélésről beszél és ráadásul ilyen elveket vall. Én hiszek a munkamegosztásban, de nálam a MUNKA szón van a hangsúly, és nem szeretek puszta kényelmi okokból kiszervezni senkinek semmit, eddig is így spóroltam és ezután is így szeretnék. Nem beszélve arról, hogy a házimunka szerintem közösen megosztva egyáltalán nem kell hogy egy megterhelő valami legyen. Találkozott már valaki ilyennel? Sajnálnám elengedni, mert amúgy nagyon szimpatikus a hölgy.



2020. okt. 7. 20:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy liba
2020. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
37%
Bejárónő? Nem feltétlenül rossz ötlet...
2020. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy jó nő, de határtalanul ostoba.

Kezeld úgy.

2020. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen, ha téged zavar próbáljátok megbeszélni. Ha nem juttok közös megegyezésre akkor sajna el kell engendned.
2020. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem szabta meg, hogy heti egyszer, vagy kétszer

áll a rendelkezésedre?


A szeretet, szerelem nem játszik a palettáján?

2020. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Eddig apuci volt a gazdag, aki miatt sosem kellett aggódnia a pénz miatt (hogy miből lesz pénz ilyenekre), most pedig apuciról egy másik férfira akar váltani.
2020. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%
Semmi baj az ilyen igényekkel, ha mondjuk mindketten kerestek külön-külön legalább 300-300 ezret, ami együtt 600 és már talán erre is telik belőle. Kérdés hogy ő mennyit hajlandó belerakni a közösbe, vagy pedig tőled várja el hogy megteremtsd az ő igényeihez szükséges pénzt.
2020. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
37%
Hű, ez nehéz kérdés. Nem lehet, hogy tesztelni akart Téged? Lehet, hogy kíváncsi volt a reakciódra, és nem is gondolta komolyan az egészet. Szerintem még egyszer mindenképp találkozz vele. Próbáld meg kideríteni, hogy mennyire gondolta komolyan.
2020. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
80%
semmi gond, te meg nem csinálsz semmilyen férfimunkát, javitásokat, semmit. majd ő gondoskodik a szakemberekről egy villanykörtecseréhez is.
2020. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
92%
Hiába """szimpatikus a hölgy""", ő elmondta, mit vár. Itt most lényegtelen, hogy mikor mondja el, a lényeg az, hogy ő ezt elvárja. Szerintem jobb az ilyeneket minél előbb megtudni, mert tudsz mondani a továbbiakra nemet vagy igent.
2020. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!