Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Második randin miért kell már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin miért kell már egyből ilyen feltételeket szabni?

Figyelt kérdés

Adott egy kedves lány, aki elsőre nagyon vonzónak tűnt. Most is az, de mondott pár dolgot, ami nem tudom, mennyire normális: hogy ő takarítani nem fog, bejárónőt kell majd hívjunk. Ugyanígy nem főz, mert nem "cseléd" és mosni sem akar, tehát házimunkát nem végez. Szerinte alap, hogy ezt egy normális pár elő tudja teremteni, mármint a bejárónőt.

Az anyagi oldalával nincs gondom. Azzal igen, hogy valaki, akit éppen csak megismertem már együttélésről beszél és ráadásul ilyen elveket vall. Én hiszek a munkamegosztásban, de nálam a MUNKA szón van a hangsúly, és nem szeretek puszta kényelmi okokból kiszervezni senkinek semmit, eddig is így spóroltam és ezután is így szeretnék. Nem beszélve arról, hogy a házimunka szerintem közösen megosztva egyáltalán nem kell hogy egy megterhelő valami legyen. Találkozott már valaki ilyennel? Sajnálnám elengedni, mert amúgy nagyon szimpatikus a hölgy.



2020. okt. 7. 20:24
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
78%

Elég nagy élősködő lusta r*banc lehet, nem hogy szimpatikus, mondom ezt nőként. Manapság nem 2 generációs 200 nmes házakban laknak a fiatalok, hanem 40-50 nmes lakásokban. Ráérősen heti 1x 2-3 óra alatt kitakarítom, ha ketten csináljuk a párommal, akkor 1 óra alatt megvagyunk. Azért az 1 óra munkáért kifizetne 10 ezret egy bejárónőnek, aki órabérben van és elhúzná 5-6 órára? Hát akkor tegye, csak a saját pénzéből.

A párom elég jól keres magyar viszonylatban, akart is bejárónőt hívni, hogy ne nekünk kelljen, de én nem engedtem. Rohadtul sajnálnám azt a heti 10 ezer ftot egy olyan tevékenységért, amit én is megcsinálok 2 óra alatt és úgy, ahogy at elvárom magamtól. Szerintem menekülj ettől a csajtól, mert nagyon feminista aranyásónak tűnik már a 2. randi után is...

2020. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Feminista aranyásó eléggé oximoron.
2020. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
24%

"Honnan jött most akkor ez a legtöbb pasi nem takarít duma?"


A kérdező csak egy személy, nem a legtöbb pasi.


A legtöbb pasi nem főz. Mégsem jelenti be randin, mert ugye nekik nem "dolguk", tehát nincs mit bejelenteniük.


Ha lenne felesleges pénzem, simán fizetnék bejárónőt, hogy a párommal együtt legyünk takarítás helyett. Nem megterhelő egyáltalán, csak viszi a drága időt.

2020. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
91%
43-as, ez mind oké, amit írtál, de azért van különbség a "lenne felesleges pénzem, simán fizetnék bejárónőt" és az "alap, hogy ezt egy normális pár elő tudja teremteni, mármint a bejárónőt" között.
2020. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
25%

De most ő miért nem gondolhatja így? Vannak olyan férfiak, akik szerint az egész házimunka a nő dolga. És? Én örülnék, ha ezt egy férfi minél előbb elmondaná, legalább megspórolnánk magunknak egy csomó időt.


Ki lehet akadni, hogy miket vár el, de teljesen felesleges, nem fog megváltozni. Kérdezőnél a döntés, hogy ez bejön-e neki. Az már az én bajom, hogy nem értem, hogy mi különbség van, ha ezt a második vagy a tizedik randin mondja, ha nálam valami deal breaker, akkor az akárhanyadik randin az.

2020. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
44%

"De miért vagytok kiakadva, hogy nem főz, takarít, a legtöbb pasi sem csinálja, csak említésre sem méltatják, hisz úgy természetes."


kikérem magamnak. A lány testvérem a porszívót nem tudja kezelni. Pasiként én többet takarítok mint ő, vagy a legtöbb barátnőm valaha. Nem esik le a kukim, ha takarítani kell, vagy megosztani a feladatokat.


Mucikám, normális asit kell választani

2020. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
25%
Csibefalat, azt írtam, a legtöbb. Itt nem érdekel, hogy "de én igen, én igen". Tudd értelmezni, amit írok.
2020. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Ügyes vagy mucikám
2020. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
50%

Te nem, rózsabimbóm, mert nem tudsz olvasni.


De nagyon büszke vagyok rád, hogy takarítasz, a világ császára vagy, kicsimanó.

2020. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%
Köszi cica, imádlak.
2020. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!