Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Második randin miért kell már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin miért kell már egyből ilyen feltételeket szabni?

Figyelt kérdés

Adott egy kedves lány, aki elsőre nagyon vonzónak tűnt. Most is az, de mondott pár dolgot, ami nem tudom, mennyire normális: hogy ő takarítani nem fog, bejárónőt kell majd hívjunk. Ugyanígy nem főz, mert nem "cseléd" és mosni sem akar, tehát házimunkát nem végez. Szerinte alap, hogy ezt egy normális pár elő tudja teremteni, mármint a bejárónőt.

Az anyagi oldalával nincs gondom. Azzal igen, hogy valaki, akit éppen csak megismertem már együttélésről beszél és ráadásul ilyen elveket vall. Én hiszek a munkamegosztásban, de nálam a MUNKA szón van a hangsúly, és nem szeretek puszta kényelmi okokból kiszervezni senkinek semmit, eddig is így spóroltam és ezután is így szeretnék. Nem beszélve arról, hogy a házimunka szerintem közösen megosztva egyáltalán nem kell hogy egy megterhelő valami legyen. Találkozott már valaki ilyennel? Sajnálnám elengedni, mert amúgy nagyon szimpatikus a hölgy.



2020. okt. 7. 20:24
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Csak irigyek...
2020. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
21%

Lehetséges, baromi jó sacher tortát sütök :D imádja a család.


Na meg erről jut eszembe, a sütik.


Imádtam a férjemet meglepni a süteményeimmel. Szülinapi torta, karácsonyi sütik, stb. Nekem személytelen lenne, ha ezt nem én csinálnám.

2020. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
38%
Fozes szerintem fun foleg ha kozosen csinalom az asszonnyal, de a takaritast, mosogatast utalom. Mondjuk havi 1x egy takaritono nem akkora osszeg, illetve a mosogatogep sem az.
2020. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:
82%
Ezt a csajt csak max fektesd meg párszor 😂
2020. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
89%
En siman megmondanam, hogy oke, felosztjuk ugyanugy egymas kozott a hazimunkat, kinek mi a dolga, es a sajat reszet mindenki ugy oldja meg, ahogy akarja. De ha massal akarja megcsinaltatni, azt o fizeti. Es hozzateheted, hogy te a kulon kassza hive vagy, nyaralas, etterem stb, minden felelsben. Valoszinuleg miss libuska azonnal a tavozas himes mezejere lep, es nem lesz vele tobb gondod 😁
2020. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, a hölgy tudja, mit akar. Ismerek ilyen embert, telni telik neki rá. Nem is kifejezetten lusta vagy ellenszenves illető.


Ő korrekt volt. Neked kell eldöntened, hogy ez belefér-e. Úgy ne menjél bele, hogy "jaj, ez nem normális, mindegy, majd benő a feje lágya, úgy teszek, mintha oké lenne, aztán rábeszélem".

2020. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
45%

Együttélésre, komoly kapcsolatra alkalmatlan.

Nálam következő randi sem lenne.

Ha neked szexkapcsolat most jó lenne, és a csaj jól néz ki, akkor húzd meg néhányszor. De tudatosítsd magadban, hogy ettől még ugyanolyan alkalmatlan együttélésre.

2020. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
28%

Húzd meg néhányszor, micsoda férfiak vannak itt.


"Nem túlzottan értem, hogy másban ez miért nincs meg."


Nem mindenkinek az a gondoskodás, hogy megcsinálom helyette azt, amit utál, mert lehet, hogy én is utálom. Ennyi erővel mondhatnám, nem értem, a férfiakban miért nincs meg az, hogy de főznék a barátnőmre mindennap, hogy nézzem, ahogy örömmel eszik.

2020. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy furcsanak tartom, hogy ilyen korán de vegulis legalább őszinte. Mihelyt keresunk annyit a parommal hogy megengedhessuk en is leteszen a voksormt egy bejarono mellett, de mondjuk nem kezdenek igy egy ismerkedest.


#9

Te nagyon vicces vagy :D szerinted egy nő nem tud villanykörtét cserélni vagy kisebb javitasokat elvegezne? Es szerinted minden ferfi ert muszaki dolgokhoz meg javatasokhoz? Es szerinted megis erre mennyiszer van szukseg? A parom pl par kivételtol eltekintve nem torte magat hogy bármit is osszeszereljen vagy megszereljen es en ezt sose rottam fel neki, mert nem hisze

2020. okt. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
76%
*mert nrem hiszem hogy ezen múlik egy kapcsolat, meg nem hiszem hogy hazimunkaban ez ferfimunka az meg noi...a fair munkamegosztasban hiszek es az evi egy ket szerelgetes helyett az kell h o is mosogasson, teregessen, fozzon nem csak en
2020. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!