Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már nektek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan, hogy megvolt a szikra, a közös érdeklődés, jókat beszélgettetek, de valamiért mégis elutasítottátok a kiszemeltet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második randin megtörtént a csók, smár, sok ölelés, puszi, de valamiért mégis elutasítottam a hölgyet. Volt pár dolog külsőleg, amivel nem tudtam mit kezdeni (nem tetszett rajta), és nem olyan dolog, amin változtatni lehet. Életvitelét, lelki állapotát tekintve is volt 1-2 dolog, amire azt mondtam, hogy inkább nem, mert nem egyezett az én értékrendemmel.


De mégis megvolt a szikra valahol, mikor hazajöttem, akkor tele volt előváladékkal a gatyám, stb. És nem tudom, hogy most helyesen döntöttem, vagy sem. Kicsit félek, hogy nagyon hamar behúztam a kéziféket. Nagyon rajongó, imádó volt a tekintete, mint aki azonnal benedvesedik, ha meglát, nekem ez is kicsit sok volt így második találkozáskor, mert bennem nem volt meg ez a nagy áhítat irányába.


Szóval volt már veletek ilyesmi, úgy utasítottatok el valakit, hogy igazából nem tudtátok utána, hogy helyes döntés volt-e. Azt nem mondom, hogy ma felhívom a lányt, de ha netán alszom rá egyet, akkor akár. Mert bejött a lelkiismeret furdalás, hogy kicsit sarkos voltam, én is bepánikoltam, stb.


Vagy hagyjam? Ha bejön a lelkifurdalás, akkor az már rég rossz?



2020. okt. 9. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Persze, volt. Sok nő bejött, de nem mind fogott meg annyira, hogy abból komolyabb is legyen.

Pl. volt egy lány, akivel nagyon eltudtam beszélgetni és rendben volt. De, éreztem, hogy valami itt az egészben nem oké. Nem volt szó arról, hogy összejövünk vagy ilyesmi, de éreztem, hogy lehet több a dologból. Közöltem, hogy én most nem akarok komolyat, mert a suli az első és tényleg így volt. Na, itt bukott ki, hogy mi a probléma: A csaj érzelmileg teljesen instabil volt és ezt titkolta. Elkezdett hisztizni és sírni, teljesen összetört.

De, olyan is volt, akinél egyszerűen leesett, hogy hiába szórakoztató, de buta.

2020. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Hasonló miatt amit te is írtál. Az életvitelét tekintve igazi trash nő volt. Az egyetemmel nem haladt semerre, de a szülei pénzelték otthonról. Cigizett, nagyon gyakran járt piálni, friend zone-olt fiúbarátokat tartott, vizsgaidőszakban ecstasy-t nyomott hogy "attól jobban tanuljon", stb. Jó csaj volt, de igazi lassan széteső élete volt. Ez nekem nem kell.
2020. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszett rajta?
2020. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Csak hogy a másik oldalt is lásd.


Volt olyan hogy minden Klaffolt, még is vissza lépett valamiért a férfi. Se szó se beszéd eltűnt mint a kámfor. Azért jó lett volna ha mond valamit, amivel kiábrándít magából, mert rettentő sokáig vártam rá, hogy jelentkezzen. Persze olyan fél év után elővett, mint ha semmi sem történt volna. Aztán úgy tettem, mintha nem is érdekelne már az illető.


Pedig első látásra belé szerettem. Minden egyes pillanatot amit vele tölthettem az egy csoda volt. Öt szerettem, amennyire ismertem. De eldobott, minden szó nélkül. Valószínűleg ő is ilyen dilemmába volt. Ha adott volna lehetőséget arra, hogy kicsit jobban megismerjen, akkor lehet nem lépett volna le. Így évek távlatában, már felesleges lenne keresnie, pedig még mindig epekedek utána.


(Mi azért nem két randin vagyunk túl, hanem több)

2020. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze, volt ilyesmi. Tetszett a srác és jókat beszélgettünk, de annyira nem passzoltunk személyiségre meg életvitelt és felfogást nézve, hogy egy kapcsolat biztos nem működött volna köztünk. Főleg nem hosszútávon. Gondolok itt ilyenekre, hogy cigizik, neki az a szórakozás, hogy lehetőleg minden héten menjen bulizni és az ambíciója meg kb annyi volt, hogy legyen egy munkája, ahol keres annyit, amiből kényelmesen megél és tudja ugyanígy élni az életét és ilyesmik. Én viszont ezekben teljesen az ellentéte vagyok, szóval hiába volt meg a kémia, akkor sem működött volna. Így meg minek. Max alkalmi kapcsolatnak lett volna jó, de az meg nem az én világom.
2020. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo hany eveesek vagytok? Szerintem ez pusztan testi vonzalom lehet max, nem tudod elkepzelni vele. A kozos jovot parkapcsolatot.. En ilyennel nem is kezdek
2020. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ugyanis én mindig az eszemre hallgattam, és így utólag hálás is vagyok érte!
2020. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.. Sajnos a vonzalom és a hosszú kapcsolat működőképessége nem sokszor/mindig jár kéz a kézben... Huh.


Egy pasi annyira és olyan szinten vonzott egyszerűen, hogy hihetetlen.. Komolyan. Imádtam a humorát is, intelligens is volt, teljesen bejött.

Volt aztán randi is, de aztán előkerültek meredekebb dolgok, meg rossz megérzések.. Köztük értékrendenli is.



Eltelt egy kis idő, és mostanra vagyok csak 100% teljesen biztos abban, hogy jól döntöttem. A megérzéseim mondjuk nekem jók szoktak lenni, és tudom, mikor érdemes figyelni rájuk. Még mindig hihetetlen, hogy el tudja venni a hormonok az ember eszét.. Szerintem még most is vonzana, ha olyan helyzet lenne.. pedig nagyon gázos lehet a sztori vele... Szóval van ilyen.


A lényeg: az értékrend akkora alapkő egy kapcsolatban, hogy ennek muszáj hasonlónak lenni. SOk mindenben van kompromisszum, de az alap értékrendben nincs. ÉS itt jön képbe nálam mindig, mikor kell ésszel dönteni, én pl ilyenkor mindig így döntöttem eddig.

(Ja és a gázost meg az értékrend alatt én nem azt értem, hogy a másik cigizik-e meg hasonlók, az engem nem érdekel, hanem sokkal-sokkal gázabb dolgokat..)

2020. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!