Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol könnyebb ismerkedni társkeresőn vagy szórakozóhelyen ?

Figyelt kérdés
Ti hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat? Ha bele esik valamelyik kategóriába nálatok a kettő közül. Zárjuk most ki azokat akik máshogyan. ( iskola, munkahely, baráti kör, hobbi ).

2020. okt. 10. 19:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Rendes társkereső alatt gondolom olyasmiket ért mint a randivonal, vagy az elittárs, meg ehhez hasonló weboldalak.

Ezek a klasszikus társkeresők, egy fél délután kell mire minden adatot kitöltesz magadról, és akkor dobálgatja fel neked a jelölteket hogy xy-al 78%ban egyeztek. Ezekkel csak az a probléma, hogy az ingyenes verzióban semmit nem tudsz csinálni. Ha üzenetet akarsz írni, akkor elő kell fizetni. Valamint egy csomó információ, meg kép csak akkor érhető el, ha prémium felhasználó vagy.

2020. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

"Sosem értettem ezt a nők ismerkedjünk utcán vágyát."

Ez nem a nők vágya, ezt itt erőlteti pár srác, aki azt hiszi, attól menő, hogy oda mer menni vadidegenekhez. Nyilván ha szemezni kezd veled a csaj a buszon, vagy rád mosolyog a vonaton, akkor oké, de ez az elvárás, hogy aki nőként kimegy az utcára, az rögtön legyen nyitott mindenkinek az ismerkedési kísérleteire, ez nagy teher a nőkre.

2020. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

@12: pont erről beszélek. Nem az a bajom, hogy megszólítsak egy nőt, de kimegyek egy forgalmasabb helyre, 1 percenként megy el olyan nő, aki korban illik hozzám, és vonzónak találom.


Értem, hogy nagy számok törvénye, de én nem szólítanám le őket százával csak azért, hogy minden 100.-ról kiderüljön, hogy szingli, minden 500.-ról, hogy tetszem is neki, és minden 1000.-ről, hogy mentálisan is illünk.



Viszont igenis gyaran hallom (olvasom) nőktől, hogy ők a legjobban arra vágynak, hogy az utcán/boltban szólítsák le őket. Nem kell messzire menni, nézdd meg a 3-as kommentet.

2020. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Hát, nekem fura, ha egy nő ezt szereti, én azért azt javasolnám, hogy legalább valami bátorítást várj meg. (ne légy olyan, mint az a creep, aki pont a beteg kutyája elaltatása után hazafelé tartó ismerősömet találta be az "ilyen szép lány ne szomorkodjon" szöveggel, és még ő volt megsértve a barátságtalan válaszon. Sosem tudhatod, éppen mi zajlik annak a lánynak az életében.)
2020. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

@14: köszi a tanácsot, de hidd el, tényleg nekem nincs azzal gondom, hogy ismerkedjek.


Másik oldalt azok, akik erre az utcai leszólításra vágynak szerintem sosem gondolták végig, hogy amennyiben ez elterjedt lenne, hogy működne.

Nem csak a számukra vonzó, tökéletesen korban illeszkedő, és belsőre is passzoló férfiak szólítanák őket le, hanem 2 percenként valaki, akkor is, ha éppen kapcsolatban vannak.


De a pontszámból úgy látom, hogy a nők többsége nem ért egyet velem (és veled sem ;)), mert igenis milyen jó dolog lenne ha az utácán ismerkednének.

2020. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
#15 hát ez az, hogy én tapasztalom is, mikor mindenki odajön, nyilván amelyik lány ritkábban, az azt hiszi, hogy csak a kigyúrt jóképű szexisten jön oda... (ezzel nem az volt a célom, hogy beképzeltnek tűnjek, az is lehet, hogy csak én vagyok olyan átlagos, hogy le mernek leszólítani a nem túl vonzók is...)
2020. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha ti ezektől a kifogásoktól jobban alszotok, akkor oké. De ezekkel csak magatokat etetiket. Sokkal könnyebb rákenni arra hogy "ez teher a nőknek", meg hogy 100ból 1 lány szingli (lol), mint elfogadni, hogy szimplán nem mertek így ismerkedni.

Amíg nem próbáltátok ki, addig ne vonjatok le ilyen elcseszett következtetéseket, meg ne akarjatok a nők bőrébe bújni, hogy nekik mi teher és mi nem.

Nektek az teher lenne ha odajönne egy normális kinézetű csaj, és leszólítana?? Örülnétek mint majom a farkának.

Ez egy olyan bók amit a kifejezetten jó csajok is csak ritkán tapasztalnak meg, az átlagosabb kinézetűek meg kb soha, vagy szökőévente 1x. Én tudom, mert én szoktam így próbálkozni, és NINCS negatív hatása. A legrosszabb ami történhet, hogy azt mondja hogy "bocsi, van valakim, DE tök jól esett hogy idejöttél". Az esetek 99%ban egy nagy mosoly ragadt a lányok arcára, és emiatt már önmagában megéri, mert te is jobban érzed magad tőle.

2020. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
#17: feltűnt, hogy az egyikünk nő!? :) és ő sem érti ezt az utcán szólongatást?
2020. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
#17 Nő vagyok, basszus, és én is az írtam, hogy nem szeretem :D leírod 18-asról, hogy ne akarjon a nők bőrébe bújni, mert azt te már megtetted, és eldöntötted, mit szeretünk mi, nők :D
2020. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
@17: nem érti :)
2020. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!