Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol könnyebb ismerkedni társkeresőn vagy szórakozóhelyen ?

Figyelt kérdés
Ti hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat? Ha bele esik valamelyik kategóriába nálatok a kettő közül. Zárjuk most ki azokat akik máshogyan. ( iskola, munkahely, baráti kör, hobbi ).

2020. okt. 10. 19:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy hol, ha nem hozod magad helyzetbe, akkor úgysem fog menni. Mindenhol van egy elvárt viselkedés, illetve egy kereslet/kínlat kontextus. Ha valaki nem akar ismerkedni az sehol nem fog. Aki szeretne az pedig bárhol.. már ha megüti a másik azt a mércét, amit elé állítanak.

Nekem sokkal több sikerélményem van és volt is élőben, mint neten.. És türelmem sem lenne pötyögni kvázi idegeneknek.

De ezzel ugyan ott vagyunk, ahol a part szakad. Egy jó partira többen, többször, több helyen vágynak/felfigyelnek, míg egy kevésbé előnyösre kevesebben nyitottak. Valószínű, hogy egy Brad Pitt vagy Palvin Barbi forma a legutolsó villamoson is tudna, a reggeli csúcsban, szemgödörig húzott maszkban is, egyetlen megálló alatt... Míg más keringelhetne ott napestig aztán kulloghatna haza a remízből önbecsülés nélkül.

2020. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Társkereső.

Azon egyszerű oknál fogva, hogy nem kell hozzá egész éjjel fent lenni. (Normális időszakban éjfélkor kezdődnek a bulik, és hajnalra ér haza az ember. Utána másnap semmi értelmesre nem vagyok képes három óra alvás után.)

2020. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#14: "ne légy olyan, mint az a creep, aki pont a beteg kutyája elaltatása után hazafelé tartó ismerősömet találta be az "ilyen szép lány ne szomorkodjon" szöveggel"


Az szerintem én voltam... :(

2020. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szórakozóhely alkalmit....neten lejlhet esély tartósra is.

Mondjuk nekem szórakozóhelyről is tartósak voltak:)) de kivétel szerintem

2020. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
#33 szőke vékony lány volt a szentendrei héven?
2020. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!