Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol könnyebb ismerkedni társkeresőn vagy szórakozóhelyen ?

Figyelt kérdés
Ti hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat? Ha bele esik valamelyik kategóriába nálatok a kettő közül. Zárjuk most ki azokat akik máshogyan. ( iskola, munkahely, baráti kör, hobbi ).

2020. okt. 10. 19:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, hogy az egyes hozzászólót mért húzzák le, neki van igaza. Senki nem fog idegen emberekkel szóba állni, pláne most vírusjárvány idején.
2020. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Én probálkoztam utcán való leszolítással is amúgy még. Tényleg nagyon változó hogy ki hogyan reagál, volt több olyan is még akinek nem jöttem be az is azt mondta hogy jól tolom( pld egyik túl idős volt hozzám de messziről ez még nem tünt fel nekem ), Voltak olyan csaj akik fullon creepy-nek nézetek és gyorsan szabadulni akartak tőlem. Ők voltak a legkevesebben (Ebből is két eset: egyik kb úgy válaszolgatott vissza hogy levegőnek nézett a másik meg zaklatottan ). Illetve a leggyakoribb: van barátom/férjem ( semlegesen mondva, vagy látszik hogy nagyon jól esett neki hogy oda mentek hozzá ) Illetve nekem volt pár eset is amikor helyben le is tudtam zavarni egy randit amúgy. Ezek nem utcán történtek hanem inkább amikor vásárolgattam a plázákban. Ezek a csajok ott helyben beültek velem egy kávéra is. Volt még pár eset amikor csak sima elérhetőséget kaptam.


Ennek ellenére hozzá tenném hogy nekem mindig marha stresszes volt ideggenekkel az utcán(villamoson, üzletekben) ismerkedni spontán, egyrészt mert oké hogy jól néz ki de nincs semmi érezelmem iránta, egy vad idegen ember. Viszont a külsőleg 9-10/10 bomba nők mindig felcsigáztak (vagy kanos voltam vagy pedig azt mondtam hogy ez gyönyörű nekem kell ), hozzájuk képes voltam a stressz és komfortzónának a rendkívüli fajdalmának ellenére is oda menni mert túl nagy volt a lehetséges jutalom ha sikerül :D

Viszont egy átlagos csajhoz nincs semmi erőm oda menni. Pedig tudom hogy nem csak külső számít, de azért nekem is fontos naaa.( A vonzalom első lépcsőfoka )


De az a bajom hogy az én személyiségem nem ennyire extorvertált hogy ennyire gyorsan beleugorjak valamibe ( az más ha este részeg az ember - szórakozóhely), ezért nem is folytattam 30-40 probálkozás után, mert nem lett belőle kapcsolat. Hiába pár nagyon jó eset ezekből, nem lett kedvem így folytatni.

2020. okt. 15. 21:18
 23/35 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném még a lányok meg többet jelezhetnének utcán, kicsit érdekes mert végül is nekik kéne megtenni az első lépést ( pld egy eláruló mosoly és szemkontaktust fenntartással - nyilván ez se lehet minden nőnek komfortos ) , utánna meg a férfiaknak a fennmaradó nehezét. ( Megszólítani és oda menni hozzá ) Ha meg a férfi bamba és egyáltalán nem vett semmmit akkor lehet többször jelezni, nem sértődünk meg :D
2020. okt. 15. 21:22
 24/35 anonim ***** válasza:

18, 19. 2 egymás vállát veregető anonim felhasználóból elnézést, hogy nem találtam ki hogy az egyikőtök nő. De valóban az én anyámat:).

Én senki helyett nem döntök, meg nem bújok a bőrébe. Mögöttem van több 100 ilyen szituáció, tehát van saját tapasztalatom, amik közt akad sok sikeres, és nyilván még több sikertelen próbálkozás. Én ezek alapján írtam amiket írtam.

Értem, hogy mi az a nem, sose voltam erőszakos, és nyilván egy síró lányhoz nem megyek oda, hogy "egy ilyen szép lány ne legyen szomorú", mert nem vagyok retard.

Az ég világon senki nem várja el a nőktől, hogy mindig legyenek nyitottak. Arról nem is beszélve, hogy erre semmi szükség, mivel 100 férfiból talán 2-3 ha képes felülkerekdeni az ilyen ismerkedésből fakadó félelmein, és akcióba lendülni, szóval nem egy mindennapos eset. Ezen felül belém szorult annyi szociális érzék, hogy látom ha valakinek bejön amit csinálok, és látom ha nem. Utóbbinak szép napot kívánok, és elengedem. Eleve azzal a céllal megyek oda a nőkhöz, hogy feldobjam a napjukat, és ha az a visszajelzés jön, hogy örülnek neki, jól fogadják, akkor folytatom, és megpróbálok egy beszélgetést kerekíteni a szituációból, de ez már csak bónusz.

18-as, te szimplán kifogásokat keresel, amivel igazolhatod magad, de lelked rajta. Elméleti síkon eldöntöttél valamit, amiben semmi tapasztalatod, és az úgy van. Senki nem kötelez rá, hogy így ismerkedj, de amíg nem kóstoltál egy ételt, szerintem ne szarozd le ¯\_(ツ)_/¯.

19-es, neked nem tudom van e női oldalon egyáltalán ebből tapasztalatod, vagy csak a barátnődet 1x megkörnyékezte 1 szerencsétlen, rossz helyen rossz időben, és így te is megbélyegezted ezt az egészet. Mindenesetre nem szabad elzárkózni, mert sosem lehet tudni. Ha Ryan Gosling menne oda hozzád, azért gondolom neked is hamar átfordulna az értékrended.:)

19-es neked

2020. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
21, az elsőt szerintem azért húzták le, mert nyilván mindenkinek ez az első gondolata. De egy ember ismerősi köre nem végtelen. Ha épp nincs a társaságban szabad lány, aki épp be is jönne, akkor dögöljön meg az ember egyedül?
2020. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
#24 Írtam, hogy van tapasztalatom. Gosling nem az esetem, akkor már inkább Jason Momoa, de még ha olyan jönne is oda, aki jól néz ki, akkor sem szimpi, hogy valaki csak a külsőm alapján akar megismerni. Akkor már inkább a társkereső, ahol egyből mondhatja, hogy az egyéniségem jött be az adatlapom alapján.
2020. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"18, 19. 2 egymás vállát veregető anonim felhasználóból elnézést, hogy nem találtam ki hogy az egyikőtök nő."


Nem kellett volna kitalálnod, a szó amit keresel szövegértelmezés. Tudom, hogy manapság nem túl divatos (mutatják a pisa teszek is), de azért érdemes próbálkozni vele ;)

2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

27 igen, nyilván látszik az írásomon, hogy nem tudok se fogalmazni, se értelmezni. Valószínűleg segghülye vagyok, ebben is nyilván csak neked lehet igazad, mint az ismerkedéssel kapcsolatban.....:) Elég szomorú, hogy ahelyett, hogy beismernéd más tapasztalat alapú véleménye, valószínűleg többet ér mint a te negatív fejedben szült elképzelések, inkább alaptalanul próbálsz szurkálódni. De ha neked ez a hobbid.:)


24 társkeresőn is a képed alapján fognak nagyrészt megítélni. Ha az első fotód alapján nem tetszel valakinek, a profilodat el se fogja olvasni. Alapvetően az elképzelés jó, és én is azt írtam korábban, hogy a 2 fajta ismerkedési dolog megfér egymás mellett. De ne ringasd magad olyan tévképzetbe, hogy ott nem a kinézeted alapján döntenek. Arról nem is beszélve, hogy egy emberről élőben millió dolog kiderül. Tudat alatt azonnal kialakul az illetőről egy elképzelés, hogy milyen lehet. Ráadásul ezek, ha nem is maradéktalanul, de nagyrészt igazak szoktak lenni. Szóval a mozgásod, a gesztikulációd, a mimikád alapján sokkal komplexebb képet kaphat valaki rólad, mint 3 fotó, meg egy fél bekezdés és 12 emoji alapján.

2020. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
előző második feléhez 26ot szántam, mielőtt azt is megkapom 27estől hogy a számokat se ismerem. Bocsi.
2020. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

#24 hát te nem tudtad hogy a nők az egy homogén massza és mindenki pont úgy gondolkodik mint az egyik a 18/19 felhasználó közül?


Szóval ha meg akarsz ismerni minden nőt, csak ismerd meg őt, és kész is vagy! :)

2020. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!