Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt nap mint nap kioktatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt nap mint nap kioktatják az egyedülálló férfiakat, belegondoltak abba akár egyszer is, hogy hogyan élnék akár egész életüket pár nélkül?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan azok a legkioktatóbbak, akik soha nem voltak ebben a helyzetben.Mit tennének, ha minden nő/vagy férfi átnézne rajtuk, senki se lenne rájuk kíváncsi? Vajon ha ők ebben a helyzetben lennének, saját magukkal szemben is ilyen kioktatóak, és szigorúak lennének?

2020. okt. 12. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Én gazdag vagyok, de pontosítanám amit írtál: A pénz nem számít, ha nincs.

Azért osztják az észt, mert ezek az emberek a legönzőbb, legnárcisztikusabb emberek. Ha valaki lekever nekik 1 pofont, még abból is azt hozzák ki, azért történt mert a másik szr. Nem kell foglalkozni velük, sőt a nőkkel sem. Amelyik kapcsolatot akar veled, az kezdeményez, amelyik nem az ha vért izzadsz se fog akarni semmit, szóval felesleges. Egyébként meg ha átnézel rajtuk, az dühíti őket, mert egyetlen 1 dolog körül forog az életük: önmaguk, a kinézetük, és minden amit ezzel megkaphat. Képzeld el, ha nincs másod csak pénzed, s valakit ez nem érdekel, nem dühítene? :) Dehogynem...

2020. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Én nőként amúgy is gondolkodtam egy időben, hogy elmegyek apácának, szóval akkor elmennék és remélhetőleg több időm és lehetőségem lenne a kutatásra, tudományos munkára. Szóval nem feltétlenül bánnám.

Nyilván minden élethelyzet más, nem szabad általánosítani. Nekem több ismerősöm van, akik pár nélkül élnek és boldogabbak, mint sok családos. Azt viszont biztosan mondhatom, általánosítás nélkül, hogy mindig jobb egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban.

2020. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%
A párkapcsolat nem egy olyan dolog ami mindenikek alapból jár. Fel kéne már fogni agyilag. És a saját érdeketekben túllépni ezen a dolgon.
2020. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon komoly vagy 13-as. És kinek jár és kinek nem, megmondanád?!
2021. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!