Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a "való életben" nem vagyok senkinek sem az esete akkor felesleges társkeresőre regisztrálni? 23/F

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A való életben ismersz egy vagy esetleg kétszáz embert, a társkeresőn meg ezrek vannak. Úgyhogy szerintem nem felesleges.
2019. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Megyeszékhelyen van értelme tinderezni, egyébként nincs.
2019. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Társkeresőn olyan emberekbe is belefuthatsz, akikkel a való életben egyébként nem találkoznál. A szüleim is így ismerkedtek meg több, mint 30 éve. Csak akkor még nem interneten, hanem nyomtatott újságon keresztül.
2019. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja
2019. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó: ez komoly? Nem semmi!
2019. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy próbát megér, nem?
2019. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
5-ös mert mondjam azt, hogy igen, hazudjak? Külsőségek érdeklik a nőket, ha senkinek nem vagy esete a való életben, nyilván neten se leszel, sőt élőben szerintem még jobbak is az esélyei, mert ott jobban kijön pl. egy magabiztos, érdekes jellem, vagy akár a magasság amivel valamennyit lehet kompenzálni. Persze neten könnyebb hazudni, de élőben úgyis kiderül.
2019. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
nem neked szántam hanem a #3-asnak csak te hirtelen beelőztél :)
2019. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Külsőségek érdeklik a nőket, ha senkinek nem vagy esete a való életben, nyilván neten se leszel"


Egyébként ez egyáltalán nem igaz.


Illetve van még egy netes randizásnak egy tök nagy előnye: gyakorolsz. Olyan mint az állásinterjú. Van aki őstehetség abban, hogy eladja magát, de a többségnek nem árt ha elmegy interjúkra, hogy gyakorolja a helyzetet.


Vagyis minét többet randizol annál rutinosabb lesz abban, hogy hogy kell viselkedni a nőkkel. (vagy a férfiakkal, mert fordítva is igaz)

2019. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg felesleges!

Netes randizas??? Gyakorolsz??? LOL


Semmit sem er, ha eloben meg se tudsz szolalni.


Tarskereson ezrekkel talalkozhatsz??

Akkor miert sir itt mindenki, hogy egy ev alatt 2 levelet kapott??


NE regisztralj, mert csak rosszabbul fogod magad erezni!


Inkabb jarj el valami turaklubba, vagy mittomen, olyan helyre ahova hasonlo erdeklodesi koru emberek jarnak es ott eloben gyakorolhatod a kommunikaciot.


En ertem, hogy a mai ifjusag online no fel es a telefonon keresztul el, de ez akkor se a valo vilag!

2019. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!