Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a nők társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők társkeresőkön, ha nincs rajtuk felesleg, akkor bele is férnek a jó alakú kategóriába?

Figyelt kérdés

Én kiírtam több dolog mellett az adatlapomra, hogy jó alakú nővel ismerkednék. Elég sokan írnak, gondolom, úgy érzik, beleférnek a kategóriába, mert nincs rajtuk felesleg. Miért? Ez nem azt jelenti, hanem hogy formás a popsi, a mell, vannak jó formák, nem cingár vagy alaktalan comb stb... nekem nem tetszenek a kisfiú formájú nők.

Én is adok magamra, edzem, úgy kajálok, hogy az hozzásegít a kidolgozott test folyamatos felődésében, nem gondolom, hogy meg kellene békélnem ezzel.


2020. okt. 13. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%
mert kevés nőn nincs felesleg, szóval ha olyan szerencsés h nincs rajta, akkor már majd minden hapsi rámozdul
2020. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyetértek veled, hogy a jó alak több a vékonyságnál. Egy igazán jó alakban munka van.

Ellenben, hiába van jó alakom, ha társkeresőznék, és olyan profilba futnék bele, mint a tied, biztos tovább lapoznék, bármilyen hűha kategória is vagy. Az emberrel sok minden történhet: betegség, baleset... stb. Nem akarnék olyan társat, akinek ez ennyire prioritás. Sőt, igazából a hangsúly a társon van. Valódi társat szeretnék, és szerencsémre meg is kaptam. Velem volt, mikor +10 kiló volt rajtam, velem volt, mikor lefogytam, mikor elkezdtem komolyan edzeni, és velem volt, mikor nagyon beteg, és rossz hangulatú, enyhén depressziós voltam. Egy ilyen társ megérdemli, hogy a legjobb formámban lásson minél tovább, amíg csak képes vagyok rá, szeressem, hűséges legyek, meg minden mást is, mivel ugyanezt kapom vissza. De valaki, aki simán eldobna, vagy megcsalna, mert teszem azt, szülés után nem nyerem vissza gyorsan az alakomat, vagy ha esetleg valami hormonális, örökletes betegség miatt meghízok, vagy ha leszakad a fél lábam, és nem tudok annyit mozogni, az nem éri meg.

A priodból pedig nekem ez jön le, hogy te olyan vagy, mint amit utóbb írtam. Hogy igaz, vagy sem, te tudod. Fontos, hogy vonzódj a másikhoz, de tökéletességet elvárni csak önsorsrontás.

2020. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a jó alak. Neked azt, amit leírtál, másnak meg nem azt. Nemértelek.
2020. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szubjektív a jó alak. Valakinek a vékony, nem edzett nők jelentik a jó alakot. Ha konkrét igényed van, azt is írd le.
2020. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!