Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz számomra (férfiként) kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég csúnya vagyok a személyiségem se a legjobb és még vannak negatív tulajdonságaim. De azért vannak pozitív tulajdonságaim is hűséges és kitartó vagyok anyagi dolgokban se állok rosszul és még közelébe se értem egy kapcsolatnak pedig már 30 éves vagyok. Szokta járni tánc órákra edzeni kondi terembe és van 2 baráti társaság ahová szoktam járni szórakozik. És hiába az összes nő akivel talakozok és szóba állok vagy 10-15 évvel idősebb nálam vagy van férje vagy pasija vagy nem is vesz tudomást róla hogy léteznék de ez már 10 éve így megy kezdem azt hinni hogy egyeseknek tényleg nincs esélye.

2020. okt. 21. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"vannak pozitív tulajdonságaim is hűséges és kitartó vagyok "

" még közelébe se értem egy kapcsolatnak"


Honnan tudod, hogy hűséges és kitartó vagy, ha még a közelébe sem értél egy kapcsolatnak? 😎

2020. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy ez a probléma jó állásom van saját házam van stb.
2020. okt. 21. 08:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy hűséges és kitartó vagyok hogy több baráti kapcsolatom is van ami már több mint 20 éve tart
2020. okt. 21. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem vagy vonzó és a személyiséged se a legjobb. Akmor elég nehéz egy első jó benyomást kelteni, itt a válasz hogy miért nem találsz kapcsolatot. Mondjuk dolgozz a személyiségeden, hogy ne úgy kelljen jellemezni magad, hogy nem a legjobb
2020. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Mit takar az, hogy csúnya vagy? Arcvonások, alkat, rossz fogak... Stb? Az arconásaidon nyilván nem tudsz változtatni, max sebészeti beavatkozással, ellenben karakteres lehetsz, megfelelő frizurával, arcszőrzettel. Írtad, hogy edzel, de megfelelő étkezés nélkül nem eredményez jó alakot. Nyilván a megfelelő étkezés függ az alkatodtól, mert nem mindegy, hogy ektomorf vagy, aki sehogy se tud izmit felszedni, vagy endomorf, aki a zsönle látványától is hízik. De ha rendben vagy, nem vagy cérna vékony, se elhízott, akkor stílus kell. Egy stylist, ha meg tudod fizetni, tud tanácsot adni, ha baráti társaságból nincs olyan, aki tud segíteni. Fogakon is lehet segíteni, kalcsalságon is, meg hasonló kaliberű dolgokon, csak szakembert kell keresni.

A személyiségeden pedig mindig megéri csiszolni, akkor is, ha alapvetően jó személyiséged van. Olvasottság, tájékozottság, humor, konfliktuskezelés mindig előny.

Az utolsó lépés pedig a nyitottság. Egy barátkozó, nyitott, talpraesett személy könnyen alakít ki új ismerettségeket, a nagy szánok törvénye pedig működik.

2020. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs haver, de ha külsőleg is és belső tulajdonságaid is negatívnak érzed akkor mi a szösz legyen az amibe egy nő belédszeret??? Ja hűséges... ez nem különleges érték, hanem alapdolog! Meg ne 10-15 évvel idősebb ill. foglalt nőkkel kezdj ki hanem korodbeli függetlenekkel.
2020. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is el kell fogadnod magad olyannak amilyen vagy mert ha te nem vagy magaddal elégedett és kritizálod magad mit vársz mástól, békülj meg magaddal és szeresd magad mert akkor más a kisugárzása az embernek mint amikor mélabús. Az nem számít, hogy kinek milyen van az a fontos milyen ember. Minden ember annyit ér amire becsüli magát...

Amin tudsz változtass rajta viselkedésen. Ha vannak barátaid akkor őket is meg kérdezheted mit teszel rosszul. Írok pár szabályt:

Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iratkozzál be társkeresőbe.
2020. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!