Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis kéne harcolni egymásért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis kéne harcolni egymásért?

Figyelt kérdés

Nem egyböl feladni, ahogy ma teszik , mert ami nem jön egyböl az nem kell.

Az en pasim sokat harcolt a kapcsolatunkert, sose adta fel, akkor sem amikor legundokabb voltam es sikerult mára kialakitani egy szep kapcsolatot.

Azon gondolkodom ha mostanaban az emberek nem túl büszkék és túl hamar adják fel...



2020. okt. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De azt írod a pasid harcolt, emiatt lett jó. Habrajtad állt volna, akkor már nem vagytok együtt?

Szerintem meg, sokan vannak akik dokgoznak a kapcsolatukon, vannak akik meg nem. Megint általánosítás, szóval nem igaz midnenkire

2020. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi okból adják fel.


Részemről a megcsalás a házasság/kapcsolat végét jelenti.

A bizalmam onnantól kezdve Nulla. ÉS nem is lesz többé.

2020. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ahol már harcolni kell azért, ami jobb esetben magától jönne, az eleve halott ügy.
2020. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha rajtam állt volna, 1 es, igen, akkor ma nem vagyunk egyutt
2020. okt. 22. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor viszont csak megalkudtál magaddal. másképp..nem vagy őszinte, se magaddal se vele.
2020. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
5! Minden élö párkapcsolat megalkudások sorozata/tömege! Mindkét fél részéröl! Amit ha elfogadnak, mehet tovább a kapcsolat, ha nem akkor annak annyi!
2020. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés;

1. Van , amikor/ amiatt nincs értelme" harcolni".( Pl megcsalás, folyamatosan fennálló súlyos probléma, ami nem javul)

2. A kapcsolat 2 emberen múlik. Ha akarják egymást, harcoljanak együtt, őszintén, komoly szándékkal. Én harcoltam már sajnos úgy egy kapcsolat megmentésén, hogy mint utóbb kiderült, csak én gondoltam komolyan.

3. Igen, egy kapcsolatban rengeteg kompromisszumot kell kötni, DE mindkét félnek. Viszont tapasztalatom szerint ázva párkapcsolat, ahol ún alapdolgokban kell kompromisszumokat kötni ( gyerekvállalás, szexualitás, alapvető erkölcsi értékek, intelligencia, jővőkép,stb) nem lesz hosszú életű, mert az egyik fél nem lesz elégedett, kiegyensúlyozott.

2020. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!