Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nők tényleg idősnek tartják a koruk beli férfiakat?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen véleményt olvasni/hallani itt is. De ugyanakkor meg a huszonéveseket meg túl fiatalnak tartják. Most akkor hogy is van ez?

2020. okt. 24. 13:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegyik persze, de vannak akik annak tartják.


Kedvencem az, hogy 25-35-ig korosztályú nők a társkeresőn megadják, hogy ők 35-ig keresnek férfit. Tehát egy 33 éves nő szerint hozzá ugyanúgy max 35 éves férfi illik, mint egy 25 éveshez.


De azért lehet, hogy annyira mégsem érzik öregnek, mert cserébe ha 35 körüli férfiként mégis fiatalabb nővel kezdesz, akkor kiakadnak. Akkor is, ha egyébként nekik nem kellesz... Logika? őőő

2020. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
73%
31 vagyok eddig 30-35 kerestem de folyton 40 pluszosok találnának be ....
2020. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Három hét múlva leszek harminc, nekem most a 35-40 körüliek tetszenek meg általában. 20 évesen ezt a korosztályt öregnek tartottam. Mások meg idővel a fiatalabbakra pályáznak, kinek mi. Mi ezzel a baj?
2020. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek túlnyomó többsége a saját korosztályában válogat +/- max. 5év.
2020. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
25%

"Az emberek túlnyomó többsége a saját korosztályában válogat +/- max. 5év."


Háát... a saját korosztályom nőtagjai a gimitől kezdve sokkal idősebb férfiakkal jártak, és gyakran elmondták, hogy a saját korosztály nem elég érett hozzájuk, és nem ők igazi férfire vágynak, meg aztán az sem jött rosszul, hogy a gimi alatt már dolgozó férfi vitte őket szórakozni, egyetem alatt már oda lehetett költözni ahhoz a pasashoz, kinek már saját lakása volt...


Érdekes ez egészen olyan kb 30-35 éves korukig így ment, amikor hirtelen felfedezték, hogy ők a saját korosztályukból válogatnának inkább, és jól tennék a férfiak is, ha ugyanígy járnának el.


Ha egy nő 25 évesen 35 éves férfivel járt, az normális, mert érett, felnőtt férfi kell neki. Ugyanez a nő most 10 évvel később mindenféle predofil állatnak, és fiatal ribinek elmondja a 35 éves férfakat, és a 25 éves barátnőiket :)

2020. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
27%

Fenét, egy 25 évesnek...a Gyakorin kívül persze...hol lenne lóvéja?

40+ -tól indul az élet. Az őszülő halánték és a pénz, vonzóvá teszi a papamacit, és nyalhatja a mézes bödönöket.

2020. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
77%

"tehát egy 33 éves nő szerint hozzá ugyanúgy max 35 éves férfi illik, mint egy 25 éveshez."


A 33 éveshez pont illik a 35 éves. A 25 éveshez már sokkal kevésbé.

23 vagyok, de 28 felett nem ismerkedem, és 2 év múlva sem fogok 30 felett.

Max.5 év fér nekem bele, de inkább -1-3 legyen.

2020. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%
#4 Szerintem ez nem igaz, az én környezetemben legalábbis biztosan nem. Én nyolc évvel vagyok fiatalabb, mint a férjem, egyik sógornőm tizenöt évvel, másik hattal, a harmadik idősebb nyolc évvel. Barátnőm és férje között 14 év van a férfi javára, másiknál a férfi fiatalabb jóval. Van olyan munkatársnőm, aki 22 évvel idősebb, mint a férje. Ma már nem számít a korkülönbség, ha felnőtt emberekről van szó. Nem tudom, hogy miért él ez még mindig az emberek fejében...
2020. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
54%
Nem, csak ezen az oldalon van az, hogy egy pasi 30+ évesen halott nyugdíjas. A való életben meg 10 ből 9 szer a pasi idősebb 4-5 évvel a nőnél átlagban.
2020. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem. Épp fordítva látom az indokolatlan gyűlöletet felénk a korombeli vagy idősebb férfiaktól. Egyre több helyen látom a 30-as nők pocskondiázását, pedig még annyi bűnöm sincs, hogy a fiatalabbakra indulok vagy igénytelen vagyok. Ha valaki azt mondja, hogy 30, egy elég széles réteg elkezd kacarászni, hogy na, vénhedsz ki, ketyeg az óra, az értéked egy nulla lesz, stb...


Én nem érzem így, mert sokkal összeszedettebb vagyok, mint bármikor korábban, egy ráncom sincs, mert 22 éves korom óta figyelek a bőrápolásra, az életmódra, világ életemben sportoltam gyerekkoromtól fogva, szóval szerintem szép vagyok. De mikor a 30+-os szám szóba kerül (nem velem kapcsolatban, úgy általában), hihetetlen, milyen szennyet öntenek az emberek ki magukból. Megy a húszasok ajnározása, meg hogy mi lecserélhetőek vagyunk egy huszasra... Nem értem, ki és miért tartja jónak ezt az önbizalomtiprást, de csakazértse hagyom magam. Csak úgy látom, 30 felett a férfiak egyszerűen meghülyülnek és támadják a korukbeli/idősebb nőket akkor is, ha senki sem kérdezte. Talán ez okozza azt, hogy az ember már hozzájuk sem akar szólni. Tisztelet a kivételnek.

2020. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!