Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nők tényleg idősnek tartják a koruk beli férfiakat?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen véleményt olvasni/hallani itt is. De ugyanakkor meg a huszonéveseket meg túl fiatalnak tartják. Most akkor hogy is van ez?

2020. okt. 24. 13:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
79%
30 éves koromig MILF-eket hajtottam, 30-tól már már mindenevő lettem.
2020. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
13%
Inkább túl fiatalnak :)
2020. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes ez egészen olyan kb 30-35 éves korukig így ment, amikor hirtelen felfedezték, hogy ők a saját korosztályukból válogatnának inkább, és jól tennék a férfiak is, ha ugyanígy járnának el.


Csak ugye egy férfi is simán megteheti, hogy 10 évvel fiatalabb nője van, mert az trendi. Ellenben ha egy nő 7-10 évvel fiatalabb hapsival jelenik meg, akkor 10 per 9 en összesúgnak a háta mögött, hogy ez az öccse vagy fia?

2020. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
8%

Én nem érzem így, mert sokkal összeszedettebb vagyok, mint bármikor korábban, egy ráncom sincs,


Azt te csak hiszed kisanyám. A legtöbb 30-as nőt megnézem társkeresőn, agyon vannak retusálva vagy 20 méterről vannak fényképzve és nincs rajtuk semmi, csak a vakolat. Amikor közel jönnek, akkor meg telis tele van szarkalábbal mind.

2020. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok, és bár nem keresek párt, de ha keresnék, mindenképp 30-40 között. Nekem jobban tetszenek a korombeli vagy picit idősebb pasik.
2020. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
14: ahogy a férfiak is. Naés?
2020. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
65%
Én 40-es férfiként mostanában fiatal nőkkel ismerkedek. Amikor velem egykorú párjaim voltak, kb mind hülyének néztek. A huszonéves nőkkel nincs ilyen gondom. Amúgy engem nem zavarnak a szarkalábak egy 30-as nőn, nagyon szépek tudnak lenni ők is.
2020. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
14: Szívesen küldenék képet, csak tartok tőle, hogy kivernéd rá. Úgyhogy nincs kedvem bizonygatni, én tudom magamról, hogy bőven klasszabb vagyok, mint 10 éve voltam, ezt viszont magamnak köszönhetem (kis részben anyám jó génjeinek, aki 50 évesen házasodott újra egy nála 10 évvel fiatalabb pasassal). Szóval azt hiszem, vígan élhetem az életem. Te pedig csak próbáld letörni a szarvam, nem fog menni, mert már 25 éves korom óta a magadfajtákon röhögök, így nem igazán hat meg, hogy mivel próbálsz lelombozni. :)
2020. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik kb csak ilyen 0-2 éves sávban ismerkednek, meg vannak emberek, akiket nem érdekel és elmennek 10-15 év korkülönbségig is.
2020. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

30 leszek es a korombeli ferfiaknal, ugyanugy mint a noknel, teljesen valtozo, ki mennyire nez meg ki jol illetve mennyire maradt a felfogasa is fiatalos. Ha azt mondom, hogy nekem a 26-32 eves korosztaly jon be, azzal nem feltetlenul arra gondolok, hogy egy szimpatikus 35 evessel tuti nem jonnek ossze csak az eletkora miatt. Csak atlagban tobben vannak a fiatalabbak kozott, akikkel osszejonnek.

Mivel az eletben ismerkedem, ahol senkinek nincs a homlokara irva a kora, ez nem olyan lenyeges. Maximum annyiban, hogy gyereket azert nem vallalnek egy mar 40-hez kozelito ferfival, ezert jobb, ha inkabb velem egyidos.

2020. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!