Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nők tényleg idősnek tartják a koruk beli férfiakat?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyen véleményt olvasni/hallani itt is. De ugyanakkor meg a huszonéveseket meg túl fiatalnak tartják. Most akkor hogy is van ez?

2020. okt. 24. 13:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
64%

#14 Ha már szarkalábak, nekem speciel van pénzem bőven, mert karriert csináltam a 20-as éveimben pasizás helyett, bármikor megcsináltathatom a nem létező szarkalábaimat, ha annyira zavar. Szerencsére a megfelelő fényvédelem, a hidratálás, a kollagén és a retinol szérum kezeskedett arról, hogy ne legyen az arcomon semmi 29-30 évesen még, ami nem oda való. Az pedig, hogy nincs olyan kerek fejem, mint 18-20 évesen, hanem szépen látszik az arccsontom és az állvonalam, kifejezetten áldás és nem átok. Hm...

Nektek sem ártana legalább hidratálókrémet használni, nem túl szexi a kérges pofa egy férfin sem.


Mellesleg jól demonstrálod, amit #10 írt, az ilyenek miatt választanak a nők inkább egy milf fetisiszta 20on évest a korosztályuk helyett, jobban nőnek érezhetik magukat mellettük, mint az ilyen lenéző, megalázó vészmadarak mellett, akik 10 évvel korábban jönnek a menopauzával, akkora buta seggek biológiából. Szerencsére én nem voltam az, mikor a megelőzésről volt szó.

2020. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Én a nálam idősebb férfiakat szeretem.
2020. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
79%
#21-es 44 éves nő vagyok, és még így is távol a menopauzától. Nem kenem magam semmivel, nem vagyok ráncos, legfeljebb, ha nevetek. 60kg vagyok, ha elkezdenél a túlsúllyal jönni, bár igaz, hogy a plusz kilók kivasalnak. Szerintem nagyon tévedsz, nem az állaga számít, hanem, hogy mit sugároz magából valaki.
2020. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
23: szerinted a kettő kizárja egymást? Szerintem lehet valaki igényes kívül és kiegyensúlyozott belül. Fölösleges a kisugárzás dumával jönni, nem minden a belső sem.
2020. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
14%
Az öreg 30 as nők sipítozásait én is mosolyogva nézem, közben jókat sörözök.
2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
89%

Ez a vénlányozás meg a nők értékcsökkenésében reménykedő vonyítás az, ami kifejezetten vicces. Korai húszas éveimtől kezdve ezzel riogattak, aztán semmi sem változott. Én is meglepődtem, hogy még a szüleim korosztályában is a férfiak (ráadásul jóvágású férfiak) pitiznek a nőkért. Ez pedig így marad amíg világ a világ, legfeljebb az echte perverzek ragadtak le 25 alatt, amiket már akkor is csak letiltottam.


Az élet szép. A nőket meg mindig imádják :)

2020. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
27%
A 27-es megmondta az igazságot.
2020. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
56%
Őőő.... Mi van? 27 vagyok, a párom 11 évvel idősebb nálam és ez így van jól. Mindig is idosebb férfi mellett akartam lenni, örülök, hogy volt merszem elkezdeni idosebbekkel ismerkedni. 30askent már a negyveneseket fogom vonzonak talalni, a férfi mindig legyen legalább egy tizessel idősebb nálam. Szerencsére a barátomnal ez adott.
2020. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
8%
igen, vénembernek tartják azokat, holott a nők nagyobb számban öregasszonyok 30 felett, mint a férfiak öregemberek ugyanebben a korban. Csak ugye nem látják a fátol az erdőt szegény grannyk.
2020. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
18%
Úgy látom, ennél a kérdésnél is csak a 42%-os válaszoló nem bírja elfogadni, hogy eljárt fölötte az idő és senki sem kíváncsi rá azóta sem. :) Kellemetlen lehet látni, ahogy megdől az elméleted és rájössz, hogy kortól független az, hogy ki mennyire hasonlít egy petrence trágyához, ami miatt aztán rá sem néznek. Őszintén sajnállak, hogy így kell meghalnod is majd.
2020. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!