Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, ti is annak a hívei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti is annak a hívei vagytok, hogy élőben kell csajozni és nem társkeresőn, ahjol minden nő ignorál? Élőben nem tud elszaladni és simán rájuk lehet tukmálni magatokat. Szerintem ez a nyerő stratégia. Ott nincs olyan, hogy nem :D

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A tukálás sehol sem divat. Ha ismerkedtél volna élőben, akkor tudnád, hogy a nők levegőnek a nézik azokat a pasikat, akik iránt nem érdeklődnek. Úgy tesznek, mintha nem hallanák, amit mondasz. A neten meg nem írnak vissza.
2020. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora humorherold vagy :)
2020. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem neten is szeretnek.
2020. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Donald Trump is élőben nyomta. Ő lehetne a példaképed.
2020. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na látjátok, igaz 4.
2020. okt. 28. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

"Ott nincs olyan, hogy nem :D"


Hát akkor te még nem ismerkedtél élőben, barátom.


Amúgy meg minél nagyobb az aránytalanság a nemek között, annál válogatósabbá válnak a nők, mert megtehetik. A társkereső oldalak rogyásig vannak férfiakkal, ott nyilván a kevés számú nő nem győz válogatni a férfiak közül. Élőben azért egy fokkal jobb a helyzet, bár bárhol, ahol lehet(ne) ismerkedni, az a hely köztudottan tele van férfiakkal. Szóval a férfiaknak így is - úgy is baromira nehéz a dolguk, a kérdés csak az hogy mennyire.

2020. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ezen most jót nevettem. Ez vagy troll kérdés vagy vicc, mert élőben is van nem. Mégpedig akkora baromi nagy taslást tudsz kapni, ha erőszakos leszel, mint a huzat.

Mármint nem mondom, odamehetsz, de ha elutasítanak eszedbe ne jusson tukmálni magad! Komolyan.

2020. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt most jelentettem, puszi. :*

UI: Csak megerősítettél, hogy milyen tiszteletlen vagy.

2020. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
anyukádba tukmáld inkább magad vissza, hogy telepítsen cápákat a magzatvizedbe
2020. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!